ZŁOTA 44 ZŁOTA 44 ZŁOTA 44 Robert Lewandowski na Złotej 44
1/11

Nowa inwestycja króla strzelców. Stać go na prawdziwe luksusy! Robert Lewandowski kupił apartament w najlepszym wieżowcu mieszkalnym w Europie na ul. Złotej 44.

Majestatyczny budynek w kształcie żagla zaprojektowany przez światowej sławy architekta polskiego pochodzenia - Daniela Libeskinda to chluba Warszawy, umieszczona w samym jej centrum. I według sędziów konkursu International Property Awards najlepsza rezydencja w Europie. Luksusowy wieżowiec ma zostać ukończony pod koniec tego roku. A już 26 października odbędzie się oficjalne otwarcie wyjątkowej przestrzeni rekreacyjnej - wręcz idealnej dla sportowca. Na 8. piętrze wieżowca mieści się nowoczesna siłownia, basen, gabinety masażu i sauna. Projektanci zadbali też o rozrywkę. Po treningu mieszkańcy Złotej będą mogli zrelaksować się w prywatnym kinie albo skorzystać z ... symulatora do gry w golfa. Całość dopełnia działające przez cały rok jacuzzi na przestronnym tarasie z widokiem na Salę Kongresową Pałacu Kultury.

Robert Lewandowski nie kryje zadowolenia z oferty. – Zakup apartamentu w ZŁOTEJ 44 podyktowany był w dużej mierze względami praktycznymi. Piętro sportowo-rekreacyjne budynku pozwala mi w dowolnej chwili w kameralnych warunkach uzupełnić swój program treningowy – mówi najsłynniejszy polski piłkarz - zobaczcie film z Robertem Lewandowskim finalizującym transakcję zakupu nowego apartamentu.

Za dostęp do przestrzeni rekreacyjnej nie trzeba dodatkowo dopłacać. Ale ceny mieszkań w tej prestiżowej lokalizacji i tak są niebotycznie drogie - metr kwadratowy kosztuje średnio aż 28 tysięcy złotych. Klienci mają do dyspozycji apartamenty o powierzchni od 140 do 240 metrów kwadratowych oraz „szyte na miarę” powyżej 250 metrów. Najtańszy z nich kosztuje więc 3 miliony 920 tysięcy złotych.


Jedno jest pewne, Robert Lewandowski nie musiał zaciągać na niego kredytu. Oszacowano, że piłkarz, który teraz gra w Bayernie Monachium, w samym 2014 roku zarobił ponad 100 milionów złotych, zdobywając tytuł najlepiej zarabiającego polskiego sportowca. To aż 75 milionów więcej od drugiego na liście Marcina Gortata. Jak do tego doszedł? Poznajcie historię króla strzelców i... kampanii reklamowych. I obejrzyjcie jego słodkie zdjęcia z dzieciństwa.

 

Jesteście ciekawi jak będzie mieszkał Robert Lewandowski? Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

 

Polecamy też sesję Roberta z żoną, która odbyła się na Złotej 44 w 2014 roku: Król strzelców i mistrzyni karate. Pamiętacie tę romantyczną sesję Anny i Roberta Lewandowskich?

2/11
ZŁOTA 44
materiały prasowe

Najtańszy apartament na Złotej 44 kosztuje 3 miliony 920 tysięcy złotych.

 

Polecamy też: Ronaldo, Piqué, Lewandowski rządzą nie tylko na boisku! 10 najprzystojniejszych piłkarzy EURO 2016

3/11
ZŁOTA 44
materiały prasowe

Apartament na Złotej 44. Tu zamieszka Robert Lewandowski.
 

Polecamy: Kuba Błaszczykowski: „Podziękowania za gole kieruję w niebo, w stronę mamy. Zawsze we mnie wierzyła”

4/11
ZŁOTA 44
materiały prasowe

Słynny piłkarz zdecydował się na zakup apartamentu w lokalizacji, uchodzącej za najbardziej prestiżową w Polsce.- Robert Lewandowski dzięki swoim zdolnościom, determinacji i sukcesom nie tylko rozsławia nasz kraj na świecie, ale buduje wizerunek nowoczesnego Polaka i nowoczesnej Polski. Taka postawa i działanie są nam szczególnie bliskie - mówi Rafał Szczepański, Wiceprezes BBI Development S.A. właściciela wieżowca ZŁOTA 44.

 

Polecamy także: 8 sypialni, 14 łazienek, kręgielnia, klub nocny - oto dom Alicii Keys. Do kupienia za 15 mln dol.

6/11
ZŁOTA 44
materiały prasowe

W wieżowcu ZŁOTA 44 Robert Lewandowski będzie mógł korzystać z basenu z niezwykłym widokiem - na Pałac Kultury.

 

Polecamy też: Posiadłość projektanta Calvina Kleina. Jest na co popatrzeć!

7/11
ZŁOTA 44 Salon rezydentow Złotej44
materiały prasowe

Salon dla mieszkańców Złotej 44. Idealne miejsce na chwilę relaksu w gronie znajomych albo biznesową rozmowę.

 

Polecamy też: Zobacz jak mieszka Natalia Kukulska – willa artystki w Komorowie.

8/11
ZLOTA-44_Piwniczka_na-wina
materiały prasowe

Na Złotej 44 mieszkańcy mają do dyspozycji nawet piwniczkę na wina. To rzadko spotykane... zwłaszcza w samym centrum Warszawy. 

 

Polecamy też: Zielona kuchnia, złote zlewy, meble na zamówienie - tak mieszka Cameron Diaz.

 

 

9/11
ZŁOTA 44 Sala kinowa
materiały prasowe

Na Złotej 44 Robert Lewandowski będzie mógł zrelaksować się w sali kinowej.

 

Polecamy też: 7 sypialni, 10 łazienek... Taylor Swift kupiła dom w Beverly Hills! Jak wygląda w środku?

10/11
ZŁOTA 44 Sala ZŁOTA 44 Sala kinowa symulacja golfa
materiały prasowe

Na Złotej 44 można nawet zagrać w golfa korzystając ze specjalnego symulatora. Ciekawe, czy Robert Lewandowski lubi też ten sport?

 

Polecamy też: Z wizytą u Katarzyny Dowbor. "Przyszłam na chwilę, zostałam na zawsze".

11/11
Robert Lewandowski na Złotej 44
materiały prasowe

Robert Lewandowski kupił luksusowy apartament w najlepszym wieżowcu mieszkalnym w Europie - na Złotej 44. To dobra inwestycja?

 

Po raz pierwszy słynny piłkarz był na Złotej 44 podczas sesji do VIVY! w 2014 roku, która odbyła się w jednym z pokazowych apartamentów. Zobaczcie zdjęcia: Król strzelców i mistrzyni karate. Romantyczna sesja Anny i Roberta Lewandowskich

 

 

Polecamy też: Ronaldo, Piqué, Lewandowski rządzą nie tylko na boisku! 10 najprzystojniejszych piłkarzy EURO 2016

Więcej na temat Robert Lewandowski