Zuza z Przyjaciółek z nowym kochankiem w 14. sezonie serialu Zuza i brat Jaśka w Przyjaciółkach Jasiek powie Zuzie o romansie w Przyjaciółkach Zuza i Igor, brat Jaśka, w Przyjaciółkach
Zuza i Jasiek z "Przyjaciółek" kłócą się
Mat. prasowe

We wrześniu na antenie Polsatu zobaczymy nowe odcinki "Przyjaciółek". To już 14. sezon produkcji, która wciąż przyciąga tłumy widzów przed telewizory i wygląda na to, że to się nie zmieni! Tym bardziej że nowe odcinki "Przyjaciółek" zapowiadają się wyjątkowo ciekawie.

W serialu pojawią się nowi bohaterowie, wśród których jest m.in postać grana przez Stefana Pawłowskiego, znanego z serialu "O mnie się nie martw". Aktor pojawia się na zdjęciach z "Przyjaciółek" u boku Zuzy. Co będzie mieć z nią wspólnego i czy to jej nowy kochanek? Zobaczcie więcej poniżej!

1/4
Zuza z Przyjaciółek z nowym kochankiem w 14. sezonie serialu
Instagram

Stefan Pawłowski dołączył do obsady "Przyjaciółek"

O tym, że w 14. sezonie "Przyjaciółek" pojawi się Stefan Pawłowski, pisaliśmy już kilka miesięcy temu. To właśnie wtedy Anita Sokołowska opublikowała na swoim Instastories nagranie z aktorem. Pewne stało się, że Markiewicz pojawi się w nowych odcinkach u boku tajemniczego mężczyzny. Teraz już wiemy, kim on jest!

2/4
Zuza i brat Jaśka w Przyjaciółkach
Instagram

Teraz wyszło na jaw, że Stefan Pawłowski wcieli się w... brata Jaśka, Igora! Chłopak przyjedzie do brata nagle i niespodziewanie. Jest artystką z głową pełną pomysłów i żyje chwilą. Co jednak ciekawe, jego wizyta nie spodoba się starszemu bratu!

3/4
Jasiek powie Zuzie o romansie w Przyjaciółkach
Mat. prasowe

Okazuje się, że relacje Jaśka i Igora nigdy nie należały do najłatwiejszych, a upływ czas tylko powiększył przepaść między braćmi. Wszystko jednak wskazuje na to, że Igor dobrze dogada się właśnie z Zuzą, bo to z nią ma najwięcej zdjęć z planu 14. sezonu. 

4/4
Zuza i Igor, brat Jaśka, w Przyjaciółkach
Instagram

Myślicie, że Zuza i Igor tak bardzo zbliżą się do siebie, że.... będą mieć romans?! Podejrzewamy, że tego widzowie by już Markiewicz nie wybaczyli! A wy co sądzicie?

 

Więcej na temat Przyjaciółki