Zuza, Anita Sokołowska
Mat. prasowe

Przed nami 156. odcinek "Przyjaciółek", który zobaczymy już w czwartek, 9 maja i poznamy dalsze losy Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Nie jest żadną tajemnicą, że życie prywatne Zuzy znów wisi na włosku. Markiewicz dowiedziała się o zdradzie Jaśka i sama również przyznała się do zdrady. Na razie para nie rozstała się, ale kto wie co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Tymczasem wiemy jednak, co będzie się dziać w 14. sezonie "Przyjaciółek"! Wszystko wskazuje na to, że Zuza będzie miała... kolejnego kochanka!

1/4
Jasiek powie Zuzie o romansie w Przyjaciółkach
Mat. prasowe

Mimo że Polsat wciąż emituje 13. sezon "Przyjaciółek", to jednak nie jest żadną tajemnicą fakt, że gwiazdy serialu pracują już nad 14. serią. Do sieci trafiają kolejne zdjęcia z planu, dzięki czemu wiemy, co będzie się działo. Pewne jest, że Patrycja dalej będzie z Wiktorem, a czy Zuza z Jaśkiem? Tu mamy pewne wątpliwości!

2/4
Zuza z Przyjaciółek z nowym kochankiem w 14. sezonie serialu
Instagram

Anita Sokołowska, która wciela się w postać Zuzy opublikowała na swoim Instastories nagranie ze Stefanem Pawłowskim. Najwyraźniej Markiewicz odegra sceny w towarzystwie nowego, tajemniczego mężczyzny!

 

3/4
Zuza z Przyjaciółek z Chrisem w kawiarni
Mat. prasowe

Niestety, na razie nie wiadomo, jaką rolę w życiu Zuzy odegra mężczyzna grany przez Stefana Pawłowskiego. Czy będzie to jej nowy kochanek? A może kolega z pracy?

4/4
Zuza z Przyjaciółek w białej koszuli
Mat. prasowe

Jak myślicie, czy Zuza rozstanie się z Jaśkiem i zwiążę się z nowym facetem? Czy będzie znów zdradzać Jaśka? 

Więcej na temat Przyjaciółki