Małgorzata Socha Małgorzata Socha Anna Korcz, Waldemar Obłoza, Małgorzata Socha, Kazimierz Mazur, Jakub Wesołowski, Michalina Robakiewicz, Mariusz Ochociński akpa20110821_czas_honoru_jk_4435.jpg Anna Guzik odchodzi z Na Wspólnej?
Małgorzata Socha
ONS
A co u innych bohaterów?
1/6
Małgorzata Socha
ONS

Co w "Na Wspólnej"? W środę odbyła się oficjalna prezentacja jesiennej ramówki stacji TVN. Nie zabrakło na niej również gwiazd serialu "Na Wspólnej". Nowe odcinki serialu będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15. Wiadomo już, że Zuza Hoffer, grana przez Małgorzatę Sochę, będzie miała kłopoty z prawem. Co dokładnie się wydarzy? Zuza dała się poznać widzom jako kochająca mama i żona, jednak teraz jej los może się odmienić. Bohaterkę czekają zaskakujące wydarzenia. Czy w efekcie problemów z wymiarem sprawiedliwości Hoffer trafi do więzienia?

 

Zobacz też: Małgorzata Socha o hejcie na Anię Lewandowską: "Współczuję jej! Ludzie nie rozumieją, że..."

 

Co dalej z postacią graną przez Małgorzatę Sochę oraz innymi bohaterami serialu "Na Wspólnej"? Sprawdźcie na kolejnych stronach fotogalerii!

 

Polecamy: Zjawiskowa Małgorzata Socha na prezentacji ramówki TVN! Tymczasem jej bohaterka będzie miała kłopoty

2/6
Małgorzata Socha
ONS

Nowy pracownik, zatrudniony w gabinecie weterynaryjnym okaże się człowiekiem niegodnym zaufania. Pomiędzy Maćkiem, Joanną oraz Zuzą dojdzie do szamotaniny, która skończy się nieszczęśliwie. Mężczyzna umrze. Zuza Hoffer znajdzie się w trudnej sytuacji, której będzie musiała stawić czoła. Śledztwo będzie wyraźnie wskazywać na Zuzę, jako osobę winną śmierci mężczyzny. Jaki będzie finał tej sprawy? Czy Zuza Hoffer trafi do więzienia? Czas pokaże. 

 

A jakie przygody czekają innych bohaterów "Na Wspólnej"?

3/6
Anna Korcz, Waldemar Obłoza, Małgorzata Socha, Kazimierz Mazur, Jakub Wesołowski, Michalina Robakiewicz, Mariusz Ochociński
East News

Wszystkich bohaterów serialu "Na Wspólnej" czekają nowe wyzwania, rzucane przez los! Sprawdźcie, jakie!

4/6
akpa20110821_czas_honoru_jk_4435.jpg
AKPA

Elżbietę i Igora również czekają kłopoty. Na jaw wyjdą nowe fakty w sprawie interesów, prowadzonych przez byłego męża Eli. Jakub Marcinek będzie zamieszany w aferę handlu kamienicami. Mężczyzna zostanie porwany, a Ela i Igor będą robić wszystko, by go uratować. Czy jednak sami unikną kłopotów, które na nich czekają?

5/6
Anna Guzik odchodzi z Na Wspólnej?
x-news.pl

Zmiany szykują się również w życiu Żanety Szulc! Podczas jednego ze swoich ukochanych rajdów samochodowych, Żaneta poczuje się źle. W czasie wizyty u lekarza okaże się, że kobieta jest w ciąży!

6/6
Lucyna Malec i Grzegorz Gzyl na planie nowej czołówki Na Wspólnej
Akpa

Nowe wieści również w życiu z pozoru idealnego małżeństwa Zimińskich. A wszystko przez nową menadżerkę w barze Marka.  Pojawi się gorące uczucie, któremu Marek początkowo będzie się opierał, jednak w końcu ulegnie. Jak się skończy ten romans? Oglądajcie nowe odcinki "Na Wspólnej".

Więcej na temat Małgorzata Socha Na Wspólnej