Zuza, Jasiek
Mat. prasowe

W "Przyjaciółkach" coraz goręcej! W 153. odcinku serialu Zuza (Anita Sokołowska) dowiedziała się, z kim Jasiek (Marek Bukowski) ją zdradził. Podjechała do pracy swojego męża, a gdy wychodziła z jego biura, zobaczyła, że Daria (Tamara Arciuch) gładzi Jaśka po włosach. To nie był koleżeński gest! Zwyczajni znajomi nie przekraczają takich granic intymności i nie dotykają się w ten sposób. Dla Zuzy wszystko stało się jasne - to z nią sypiał jej mąż! Czy w 154. odcinku Zuza rozstanie się z Jaśkiem? Jej mąż wyjdzie z kochanką! Zobaczcie poniżej, co się wydarzy w "Przyjaciółkach".

1/4
Zuza

Związek Zuzy i Jaśka jest wyjątkowo burzliwy. Para ma ze sobą nawet kilka rozstań. Przez długi czas Zuza i Jasiek nie byli w stanie ułożyć sobie życia razem. Teraz wydawało się, że założenie rodziny, walka z chorobą Zuzy i w końcu ślub sprawią, że je relacja stanie się silna i trwała. 

2/4
Zuza
Facebook

Niestety, szybko okazało się, że Jasiek zdradził Zuzę ze wspólniczką Darią, gdy jego żona walczyła z rakiem w Nowym Jorku. Zuza jednak też święta nie była. Gdy dowiedziała się o śmierci swojej koleżanki Heidi, trafiła do łóżka swojego lekarza prowadzącego, Chrisa. 

 

3/4
Zuza z Przyjaciółek w różowej bluzce
Mat. prasowe

W 152. odcinku "Przyjaciółek" Zuza dowiedziała się od Stefy o romansie Jaśka. Potem ta wiedza nie dawała jej spokoju. Zuza za wszelką cenę chciała dowiedzieć się, kto był kochanką Jaśka. Na własne oczy zobaczyła w 153. odcinku, że to właśnie z Darią miał romans jej mąż.

4/4
Zuza i Jasiek
Mat. prasowe

154. odcinek "Przyjaciółek" może być przełomowy dla małżeństwa. Jak się okazuje, w 154. odcinku Jasiek wyjedzie w delegację służbową razem z Darią! Zuza znów zacznie się martwić, że Jasiek wpadnie w ramiona swojej kochanki. Co ciekawe jednak, Jasiek wróci do żony w środku nocy! Zuza wreszcie zrozumie, że on ją naprawdę kocha. Niestety, sama przyzna się do zdrady, co będzie szokiem dla jej męża. Czy to będzie jednak koniec ich związku? Jak myślicie? 

Więcej na temat Przyjaciółki