Na cały głos - Russell Crowe jako Roger Ailes
Mat. promocyjne

Zmieniony Russell Crowe w serialu "Na cały głos"! Zapowiada się nowy hit HBO?

Na cały głos - Russell Crowe jako Roger Ailes
Mat. promocyjne

Tydzień temu na HBO GO swoją premierę miał serial "Na cały głos", w którym główną rolę zagrał zdobywca Oscara i Złotego Globu Russell Crowe. Aktor wciela się w rolę założyciela telewizji Fox News, Rogera Ailesa. Już po pierwszym odcinku można powiedzieć, że będzie to jedna z najciekawszych produkcji HBO w ostatnich miesiącach. O czym jest serial "Na cały głos" i dlaczego warto go obejrzeć? 

"Na cały głos" - nowy serial HBO o twórcy telewizji Fox News

W świecie rozpolitykowanych amerykańskich mediów nie ma bardziej wyrazistej postaci niż niedawno zmarły Roger Ailes. To właśnie ten człowiek sprawił, że telewizja Fox News stała się liczącą siłą polityczną, która bezpowrotnie zmieniła narrację o najwyższych szczeblach władzy w kraju. Ailes jest kluczem do zrozumienia wydarzeń, które doprowadziły do powstania nowoczesnej Partii Republikańskiej - czytamy opis serialu.

W serialu zobaczymy, jak Ailes zdobył pozycję nieformalnego przywódcy Republikanów oraz najbardziej przełomowe wydarzenia z jego prywatnego życia. Dowiemy się również więcej na temat oskarżeń o molestowanie, które doprowadziły do jego odejścia z telewizji Fox oraz o jego współpracy ze światowymi przywódcami. Serial "Na cały głos" oparty został na bestsellerowej książce Gabriela Shermana pt. „The Loudest Voice in the Room”, w której znalazły się wywiady z ponad 600 osobami oraz reportaże Shermana publikowane na łamach New York Magazine. W serialu zagrali: Russell Crowe, Naomi Watts, Sienna Miller, Seth MacFarlane czy Brian Lewis.

Zobacz także: Nowy sezon serialu HBO "Rozwód". W głównej roli Sarah Jessica Parker

Na antenie HBO serial emitowany będzie od 2 sierpnia. 

Na cały głos - Russell Crowe jako Roger Ailes
Mat. promocyjne

Na HBO GO można już obejrzeć pierwszy odcinek

Na cały głos - Russell Crowe jako Roger Ailes
Mat. promocyjne

 

Więcej na temat HBO Russell Crowe
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44