Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek na planie "M jak miłość"
Instagram

Kolejne zmiany w "M jak miłość"! Czy widzowie będą zadowoleni?

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek na planie "M jak miłość"
Instagram

Kolejny sezon „M jak miłość” rozpocznie się już 10 września! Na widzów serialowego hitu Dwójki czekają prawdziwe emocje, których zapowiedzi w mediach społecznościowych aktorzy, zdradzali przez całe wakacje.

Ważnym dodatkiem do „M jak miłość” są "Kulisy serialu”, które od nowego sezonu mają zmienioną godzinę emisji. Widzom spodoba się taka zmiana? Przeczytajcie pierwsze komentarze...

Zmiany w "Kulisach serialu M jak miłość"!

Małgorzata Pieńkowska, którą widzowie doskonale znają z roli Marysi Rogowskiej poinformowała na Instagramie, że od nowego sezonu „Kulisy serialu M jak miłość” będą emitowane przed serialem:

Nowy sezon #MjakMiłość startuje 10 września!!! 👏 W tym roku kulisy serialu będą emitowane przed odcinkiem premierowym, a więc bądźcie przed telewizorami już od 20:40! - czytamy na oficjalnym Instagramie "M jak miłość".

W nagraniu, które możemy obejrzeć aktorka dodaje:

Dzień dobry kochani, zapraszam was na nowy sezon serialu "M jak miłość". Kulisy będą wyjątkowo inne, więc może smaczniejsze. Jestem pewna, że smaczniejsze, ponieważ będą przed serialem, więc serdecznie was zapraszamy. A ja właśnie zabieram się do... Dowiecie się w kulisach właśnie! Będę szwenkierem, pa!

Dotychczas kulisy były emitowane tuż po serialu i widzowie mogli w nich zobaczyć zapowiedź tego, co wydarzy się w kolejnych odcinkach. Od 10 września "Kulisy serialu" rozpoczną się o 20.40 w TVP2! Wygląda na to, że produkcja serialu chce, aby ten dodatkowy program, stał się dla widzów atrakcyjniejszy i cieszył się większą oglądalnością, najprawdopodobniej stąd te wszystkie zmiany! 

Fani o zmianach w "Kulisach serialu M jak miłość"?

Większość widzów jest zachwycona nową godziną emisji i cieszą się, że będą mogli obejrzeć więcej ciekawostek dotyczących serialu.

Już nie mogę się doczekać 💕Myślę że ta zmiana z kulisami na plus 😊👌

nie mogę się doczekać , ten serial to u mnie już tradycja 💚🙏🙈🦋

Wspaniałe, czekam z niecierpliwością!! ❤️💕

Jednak pojawiły się też wątpliwości. Niektórzy pytają:

Kulisy przed odcinkiem np. Poniedziałkowym, będą pokazywać co będzie się działo w odcinku wtorkowym? A później normalny odcinek poniedziałkowy? Wszystko się pomiesza 😮 - czytamy na Instagramie.

Sądzicie, że taka zmiana się sprawdzi?

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek cieszą się na rozpoczęcie kolejnego sezonu "M jak miłość"

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48