M jak miłość - Magda i Andrzej całują się
MTL Maxfilm

W kolejnym odcinku „M jak Miłość” - numer 1442 – Magda (Anna Mucha) wyjdzie w końcu ze szpitala gotowa na prawdziwą, życiową rewolucję! Jaką?
 
O poranku Kamil (Marcin Bosak) odwiedzi przyjaciółkę w szpitalu – z bukietem czerwonych róż… i w końcu zdobędzie się na odwagę, by zadać jej jedno, ale za to najważniejsze, pytanie.

- Wiem, że to szaleństwo, ale muszę cię o to zapytać... Czy jesteś szczęśliwa z Andrzejem?(…) Gdyby coś, cokolwiek uwierało cię w twoim życiu, gdyby coś ci w nim, nie wiem, nie pasowało... to ja jestem gotów ci pomóc. Być z tobą w każdej sprawie…

Co na to powie Magda?

1/5
M jak miłość - Kamil odwiedza Magdę w szpitalu
MTL Maxfilm

Chodakowska w odpowiedzi pośle mu ciepły uśmiech…

- Bardzo mnie wzruszyłeś, bo wiem, że z twojej strony to… poważna deklaracja! Ale tym bardziej... nie mogę jej przyjąć. I tak, jestem szczęśliwa z Andrzejem... Bardzo.(…) Po prostu… wiesz, nasz czas już minął. Dawno temu…
- Mogę cię przytulić?
- Musisz…


Chwilę później na sali pojawi się Budzyński (Krystian Wieczorek) – gotów zabrać w końcu dziewczynę do domu. I na widok Kamila znów poczuje ukłucie zazdrości… Wychodząc ze szpitala, prawnik wyzna ukochanej:

- Cieszę się, że wracasz... Bo bez ciebie moje życie nie ma żadnego sensu. Absolutnie żadnego...

2/5
M jak miłość - Magda wróciła do domu ze szpitala
MTL Maxfilm

W domu na Magdę będzie za to czekać Łukasz (Jakub Józefowicz) – a wraz z nim góra apetycznych naleśników.

- Upichciłem je specjalnie dla ciebie! Witaj w domu, Magda... Pewnie po tej szpitalnej diecie stęskniłaś się za czymś swojskim?
- I to jak!
- Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że już wróciłaś… Cała i zdrowa...

 

3/5
M jak miłość - Kinga odwiedza Magdę
MTL Maxfilm

Sekundę później do drzwi zapuka też Kinga (Katarzyna Cichopek) – i popołudnie Magda spędzi właśnie z przyjaciółką. A Zduńska doniesie jej o wszystkim, co wydarzyło się podczas jej pobytu w szpitalu. Zwłaszcza o tym, jak sprawował się Andrzej.

- Chcę ci tylko uświadomić - na wypadek, gdybyś jeszcze tego nie wiedziała - że ten gość kocha cię jak szaleniec! Kompletnie zwariował na twoim punkcie…

Kilka godzin później Kinga urządzi za to dla Magdy... przyjęcie-niespodziankę w bistro!

4/5
M jak miłość - Magda i Andrzej zaręczyli się
MTL Maxfilm

Budzyński zajrzy wcześniej do lokalu, by pomóc w przygotowaniach i by szczerze ze Zduńską porozmawiać.

- Cieszę się, że Magda niczego się nie domyśla.... Nawet tego, jak ostatnio działa mi na nerwy!
- Proszę?!
- Ty mi powiedz... Jesteś jej najlepszą przyjaciółką. Dlaczego ona nie chce za mnie wyjść?(…) Tyle razy jej się oświadczałem… i nic. Czy to z powodu tego cholernego Kamila? Cały czas się wokół niej kręci i szlag mnie trafia… Facet ewidentnie rwie mi kobietę!

Gdy Magda przyjedzie w końcu do bistro, na imprezie powitają ją niemal wszyscy przyjaciele.

- Strasznie was wszystkich kocham! I dziękuję… Nawet nie wiecie, jak mi miło i ciepło na sercu…

Za to chwilę później…

5/5
M jak miłość - Magda oświadcza się Andrzejowi
MTL Maxfilm

Chodakowska spojrzy Andrzejowi prosto w oczy i… sięgnie po pierścionek zaręczynowy!

- Jestem tu tylko dzięki tobie… Twojej determinacji i oślemu uporowi. Dziękuję, kochany… I jeszcze jedno, ale to już absolutny drobiazg! Czy… może w końcu mógłbyś się ze mną ożenić?(…) Mam uklęknąć? No proszę cię... Tego już ode mnie nie wymagaj!

Toasty, pocałunki, gratulacje – zaręczyny Magdy i Budzyńskiego będzie świętować całe bistro! Kinga, spoglądając na przyjaciół, rzuci w finale:

- Zobaczcie, kochani, to się nazywa szczęście w czystej postaci…

Co wydarzy się dalej? Ciekawych zapraszamy przed telewizory… Emisja odcinka numer 1442 już 6 maja o godz. 20:55 – takich emocji lepiej nie przegapić!

Więcej na temat M jak miłość