Za marzenia odc. 2
Mat. prasowe

Przed nami 2. odcinek serialu "Za marzenia"! Zosi i Szymonowi nuda w związku nie grozi, a co wydarzy się u ich przyjaciół? Anka odkryje, że Daniel wynajął adwokata i żąda od niej aż 25 tysięcy złotych – za to, że zerwała kontrakt i nie poleciała do Bangkoku. Prawnikiem, którego zatrudni producent, okaże się jednak Adam Wierzbicki (w tej roli Kuba Wesołowski) - przyjaciel dziewczyny z dzieciństwa. I od razu zaproponuje Wolańskiej pomoc.

- Zobaczę, co mogę ugrać z Danielem... Żeby nie był stratny, a ty żebyś miała czas na zebranie kasy...

Co jeszcze się wydarzy? Zobaczcie poniżej!

Zobacz także: Wraca serial "Za marzenia"! Już w pierwszym odcinku czeka nas kradzież, kłótnia i... gorąca salsa! 

1/4
Za marzenia odc. 2
Mat. prasowe

Z kolei Bartek zacznie szukać nowego mieszkania... i padnie ofiarą zuchwałego napadu! A konkretnie: zostanie porwany przez dwie krewkie seniorki, Jadzię i Sabinę. Emerytki, zdesperowane, zaatakują chłopaka na klatce schodowej – pewne, że to właśnie Sokół kilka dni wcześniej je okradł. A Bartek postanowi w końcu im pomóc i... sam zacznie szukać złodzieja, który zabrał staruszkom wszystkie oszczędności. Z jakim efektem? Przy okazji pozna przyjaciela Anki, który ją chce wybawić z kłopotów... I powoli zacznie w nim się budzić zazdrość.

2/4
Za marzenia odc. 2
Mat. prasowe

Tymczasem Ewa znajdzie w końcu nową pracę. Matka Zosi wstąpi do jednego z butików i odruchowo doradzi innej klientce, co powinna wybrać... A właścicielka sklepu od razu ją zatrudni.

- Nie szuka pani pracy? Kasa nieduża, ale stała...
- Od kiedy mogę zacząć?

Kilka godzin później Ewa zacznie za to szukać sobie mieszkania... i odkryje, że interesuje ją ten sam lokal, co Szczepana. W finale oboje połączą siły i mieszkanie wynajmą na spółkę.

- Jak córka wpadnie z wizytą, to mama i tata w komplecie... 

 

3/4
Za marzenia odc. 2
Mat. prasowe

A skoro już mowa o Zosi... to w premierowym odcinku czeka ją spory szok! Szymon zbierze się w końcu na odwagę i poprosi ukochaną o rękę.

- Zośka... Nie chcę czekać. Nigdy, z nikim Nigdy, z nikim nie czułem się tak jak z tobą. Jestem gotowy na poważny związek... Wyjdziesz za mnie?

Dziewczyna nie da co prawda aktorowi kosza, ale za to ucieknie w samej piżamie do pracy. A tam będzie tak zdenerwowana, że mały Rafał od razu wyczuje, co jest „na rzeczy” i  rzuci z łobuzerskim uśmiechem:

- On ratuje cię od staropanieństwa... To najlepsze, co mogło ci się przytrafić w tym wieku! Daj mu szansę...

To nie koniec newsów o Zosi. Szczepan przy okazji wygada się, że jest jej ojcem... 

4/4
Za marzenia odc. 2
Mat. prasowe

W finale, skołowana oświadczynami i informacją o tacie Zosia postanowi z ukochanym szczerze porozmawiać. Ale oboje znów wpadną w kłopoty. Bo Szymon znajdzie... porzucone niemowlę. Jego wybranka – widząc, jak czule chłopak opiekuje się maluchem – od razu się zaniepokoi.

- Jesteś na sto procent pewny, że to nie twoje dziecko?
- Tak... Chyba tak.
- Chyba?!
- Z Zuzą zerwałem rok temu...
- Nie wspominałeś nigdy o Zuzie!
- A czy ja dostałem listę twoich byłych?

Kto okaże się szczęśliwym tatą? Będziecie oglądać nowy odcinek "Za marzenia"?

Zobacz także: "Za Marzenia": Czy związek Anki i Bartka przetrwa? Zdradza Anna Karczmarczyk! 

Więcej na temat Za marzenia