Mat. prasowe

Serial "Za marzenia" powraca na antenę TVP, a wraz z nim zwariowane przygody czwórki przyjaciół: Anki (Anna Karczmarczyk), Zosi (Maja Bohosiewicz), Bartka (Piotr Nerlewski) i Szymona (Kamil Kula). Co wydarzy się w pierwszym odcinku, który rozpoczyna drugi sezon? Przekonamy się o tym już dziś - 4 marca o godzinie 21:55.

Przygotowaliśmy dla was małe streszczenie pierwszego odcinka. Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się, co czeka bohaterów serialu "Za marzenia". Wygląda na to, że nie będziemy się nudzić! 

1/7
Mat. prasowe

"Za marzenia 2": odcinek 1

Ewa (Monika Krzywkowska) wyzna Szczepanowi (Marcin Perchuć), że jedyna noc, którą spędzili razem przed laty, przyniosła owoce... bo to właśnie on jest ojcem Zosi.

- Wtedy, jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży... naprawdę chciałam cię szukać, ale nie miałam pojęcia gdzie! Nie wiedziałam... Nic o tobie nie wiedziałam! Nawet jak się nazywasz – dla mnie byłeś Wikingiem!

- A co by było, gdybyś mnie znalazła?

- Teraz to się musimy chyba zastanowić, co dalej...

A poza tym rodzice Zosi będą musieli wspólnie walczyć o życie Niuńka! Psiak najpierw na spacerze wpadnie pod rower, a później dostanie skrętu żołądka. Weterynarz uzna, że konieczna jest natychmiastowa operacja. Czy pomoc nadejdzie na czas?

2/7
Mat. prasowe

Tymczasem Szymon przedstawi Zosi swoją drugą ukochaną... "Lucynę" - łódkę, którą kupił za gażę z serialu. Dziewczyna, widząc nazwę jachtu, od razu się zaniepokoi:

- A to jest imię jakiejś twojej... byłej? - zapyta dziewczyna.

I niestety - na tym zmartwienia Zosi się nie skończą. Gdy przyjaciele wybiorą się razem w pierwszy rejs, dziewczyna odkryje, że cierpi na chorobę morską. A później będzie już tylko gorzej... Gdy "Lucyna" osiądzie na mieliźnie, młodzi poznają przypadkiem dwójkę turystów z Kanady: Telmę (Magdalena Lamparska) oraz Luisa (Martin Budny). I zaproszą ich na pokład nieświadomi, że trafili na oszustów. Po kilku godzinach nowi "znajomi" zaproponują kąpiel w jeziorze – co Zosia od razu podchwyci.

- Wiecie, czego nam brakuje? Spontaniczności! - stwierdzi Zosia.

A gdy młodzi wskoczą razem do wody... Telma i Luis ukradną jacht Szymona i odpłyną!

3/7
Mat. prasowe

"Rozbitkowie" dotrą w końcu do brzegu mokrzy, wściekli i tak przemarznięci, że zaczną szukać okryć wśród śmieci. A gdy Zosia spróbuje marudzić... Korcz wybuchnie!

- No dobra, to jaki jest plan?

- Ty mi to powiedz... specjalistko od działania na spontanie!

- Super! A skąd miałam wiedzieć, że to są oszuści?!

Od słowa do słowa - zakochani ostro się pokłócą. Przerwie im nieoczekiwany wybawca...

 

4/7
Mat. prasowe

Jedynym "bohaterem", który przybędzie im na ratunek, okaże się Anielak (Mikołaj Cieślak)! Szef Zosi przyjedzie nad jezioro z nową ukochaną. I gdy zamiast czapli zobaczy w szuwarach swoją pracownicę, nie wybuchnie wcale radością.

- Morawiec! Czy ty myślisz, że przyjechałem tu z Marzenką na weekend po to, żeby go spędzać z tobą?! - zapyta mężczyzna.

Jednak to nie koniec problemów grupki przyjaciół...

Zobacz także: Julia Wieniawa dostała rolę w znanym serialu TVP! Wiemy, kogo zagra!

5/7
Mat. prasowe

Gdy Anielak zabierze młodych do pobliskiego portu, przyjaciele znów będą mieli pecha. Szymon w bójce ze złodziejami straci swoje okrycie! Zosia ruszy na ratunek ukochanemu zdziwiona, że pod foliowym workiem, w którym chodził, nic nie ma.

- No co ty kotek goły?!

- Od chodzenia w mokrych ciuchach można dostać wilka! - powie skompromitowany aktor.

Nagi gwiazdor stanie się prawdziwą sensacją całego miasteczka! W finale na miejscu zjawi się nawet ochrona. A jej szefową okaże się...

6/7
Mat. prasowe

Wspomnianą szefową ochrony będzie Paulina (Dominika Gwit) – dziewczyna, której Zosia doradziła rok temu, by zmieniła pracę. Widząc dawną klientkę, pani psycholog od razu się rozpromieni.

- I jak z pani marzeniem?

A "Pyza" w odpowiedzi rzuci tylko lodowatym tonem:

- Nie wyszło! Jak widać...

Paulina wyciągnie od razu odpowiednie dokumenty i nie okaże młodym litości.

- To jest oświadczenie, że dokonaliście aktu nieobyczajnego na terenie ośrodka!

A gdy Zosia poprosi, by cały incydent "puścić w niepamięć", "Pyza" wybuchnie.

- Odpuścić pani? Nigdy! To przez panią utknęłam tu jako ochroniarz!

- Ale przecież pani chciała być instruktorką salsy...

- I przez panią uwierzyłam, że to dobry pomysł! Na Kubę pojechałam, wszystkie pieniądze wydałam!

Zobacz także: Ekipa serialu "Za marzenia" kontra Julia Wieniawa i młodzi zdolni! Zobacz kulisy planu "Kocham Cię, Polsko"!

7/7
Mat. prasowe

Czy Zosia – wspólnie z przyjaciółmi – pomoże w końcu dziewczynie w spełnieniu jej marzeń? I w czyich ramionach spędzi kolejną noc... Szymon Korcz? Premiera drugiego sezonu "Za marzenia" już 4 marca na antenie TVP2 o 21:55. Lepiej nie przegapić ani sekundy!

Zobacz także: Co nowego w 2. sezonie "Za marzenia"? Do serialu dołączy m.in. Anna Mucha!

Więcej na temat Za marzenia