Oglądalność Diagnozy

Pierwszy sezon "Diagnozy" był hitem. Co z drugim?! Mamy wyniki oglądalności i jest spore zaskoczenie

Oglądalność Diagnozy

 

Mamy wyniki oglądalności trzech pierwszych odcinków drugiego sezonu "Diagnozy" w TVN! Serial z Mają Ostaszewską i Maciejem Zakościelnym w rolach głównych ogląda średnio aż 2,17 mln widzów - podają wirtualnemedia.pl! Jak było w poprzednim sezonie?

 

Oglądalność drugiego sezonu "Diagnoza"

Trzy pierwsze odcinki pierwszego sezonu Diagnozy oglądało 1,96 mln, a to oznacza, że serial zyskał aż 210 tysięcy widzów! Czy wyniki oglądalności zadowalają stację TVN?

Wyniki tego serialu rzeczywiście wyglądają dobrze. Porównanie z początkiem pierwszej serii oczywiście wypada na korzyść nowych odcinków - w zeszłym sezonie zaczynaliśmy od umiarkowanie dobrych wyników, by skończyć na poziomie dawno nie widzianym w przypadku nowego serialu na rynku. Teraz „Diagnoza” mniej więcej utrzymuje widownię z końcówki pierwszego sezonu, co oczywiście jest dla nas powodem do zadowolenia - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja

Serial przegrywa w paśmie jedynie z TVP 2, który w tym czasie nadaje końcówkę „M jak miłość”, kulisy serialu i „Magazyn Ekspresu Reporterów” (2,794 mln widzów). 

 

Brawo! Oglądacie "Diagnozę"? Jeśli tak, a także jesteście fanami polskich seriali, zapraszamy na serialową grupę na Facebooku! ;)

 

Zobacz także: "Diagnoza": Anna odkryje, że Artman oszukuje przy badaniach? Czy Marta będzie walczyć z Leśniewską o dzieci? Opis 4. odcinka!

 

Marta będzie walczyć o dzieci z Anną? Tak wynikało z końcówki trzeciego odcinka...

Diagnoza - opis 4 odcinka
x-news

 

Sadzik zakochał się w swoim synku! Czy przez to zaniedba dziewczynki? 

Diagnoza - opis 4 odcinka
x-news

 

Więcej na temat Maja Ostaszewska Diagnoza
Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27