Party Stories
Sprawiedliwi Wydział Kryminalny nowy aktor
Mat. prasowe Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny
Seriale

Zmiany w serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”. Do obsady dołączył nowy aktor! 

Nowy śledczy w serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”! Zdobędzie sympatię zespołu?

W serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” pojawiła się nowa postać! Wygląda na to, że w hicie Czwórki, który może pochwalić się tegoroczną Telekamerą będzie naprawdę dramatycznie.  Gdy Krzysiek Kopczyk (Dariusz Siastacz) nagle trafi do szpitala, a Ola Latoszek (Gabriela Oberbek) zostanie bez partnera, do grona podkomendnych naczelnika Edwarda Kubisa (Marek Włodarczyk) dołączy nowy śledczy, podkomisarz Sławek Kłos. W tą rolę wcielił się Paweł Izdebski znany m.in z seriali „Na Wspólnej” czy „Siostry”. Czy zdobędzie sympatię zespołu? Wygląda na to, że nie będzie miał łatwo....

Pamiętacie Wojtusia z "Rodziny zastępczej"? "Urosłem i straciłem włosy" - mówi. Spójrzcie na jego klatę!

Nowa postać w serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”! Kim jest Sławek Kłos?

Sławek Kłos, w którego wciela się Paweł Izdebski to inteligentny, sympatyczny i przystojny policjant, ale nie wzbudzi jednak entuzjazmu w zespole, bo zostanie przyjęty do wydziału z polecenia nielubianego na komendzie prokuratora Janika (Przemysław Kozłowski), z którym najwyraźniej dobrze się zna ze stolicy i dość często się kontaktuje. Janik bardzo go zachwala i twierdzi, że Kubis jeszcze mu podziękuje za tę rekomendację. Opowiada, że Kłos w Warszawie zyskał przydomek „Szczegół”, bo w swoich śledztwach nigdy niczego nie odpuszcza.

Sławek Kłos (w tej roli Paweł Izdebski) jest policjantem z Warszawy, który w zastępstwie za Kopczyka zostanie przydzielony do zespołu z Olą Latoszek. Czy policjanci się dogadają? 🤔 - czytamy na oficjalnym fanpage'u serialu na Facebooku.

Już podczas pierwszej sprawy, prowadzonej wspólnie z Latoszek, Kłos potwierdzi tę reputację. Ola z uznaniem będzie obserwować jego sposób działania, nabierze też do niego zwykłej sympatii, choć zachowa pewną rezerwę. Czy słusznie? Czy nowy pracownik wydziału ukrywa coś przed nią i kolegami? Co go łączy z Janikiem? Co obiecał prokuratorowi?

O tym wszystkim będzie można się przekonać oglądając kolejne odcinki „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” – od poniedziałku do czwartku od godz. 20.30.

Zobacz także: QUIZ z serialu "Policjantki i policjanci"! Ile wiesz o hicie TV4? Sprawdź się!

Paweł Izdebski w serialu Sprawiedliwi Wydział Kryminalny
Mat. prasowe Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny

Paweł Izdebski w serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” wcieli się w postać Sławka Kłosa.

 

Sprawiedliwi Wydział Kryminalny nowy aktor Paweł Izdebski
for. Marcin Golen

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Oglądalność serialu "Święty"
Seriale
Znamy oglądalność nowego serialu "Święty" w Czwórce! Jest kolejny hit? 

Kilka dni temu na antenie TV 4 pojawił się nowy serial „Święty” z udziałem m.in. Michała Milowicza oraz Mariusza Węgłowskiego. Czy nowa produkcja okazała się hitem? Tak i to ogromnym! Pierwszy odcinek serialu obejrzało blisko 1,7 mln widzów. W ten sposób „Święty” zaliczył najlepsze otwarcie serialu w historii Czwórki, pokonując m.in. "„Policjantki i Policjanci” czy „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”! O czym jest serial „Święty”? „Święty” to komedia obyczajowa, w której typowe i nietypowe sceny z życia małej społeczności, lokalne intrygi i kryminalne zagadki oraz osobiste perypetie bohaterów połączone są z dużą dawką humoru i zwrotów akcji. Głównym bohaterem serialu jest ulubiona postać widzów hitu „Policjantki i Policjanci” Mikołaj Białach (w tej roli Mariusz Węgłowski). Teraz jednak wielkomiejski glina, który z powodu swojej bezkompromisowej postawy odszedł ze służby, podejmuje się roli… sołtysa! Białach dla mieszkańców okolicy staje się kimś na kształt niezłomnego szeryfa broniącego porządku, a jego głównym przeciwnikiem jest wpływowy i budzący ogólny postrach biznesmen, Kordas (Michał Milowicz). Zobacz także:   Jesteś fanem filmu "Chłopaki nie płaczą"? Sprawdź się w naszym quizie! Uwaga! Pytania nie są wcale proste... Serial emitowany jest pod poniedziałku do czwartku o godzinie 20 w TV 4!  Oglądacie?  

Wyniki oglądalności Sprawiedliwi. Wydział Kryminalny
Seriale
"Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny" lepsi niż "Big Brother"? Czy będzie kolejny sezon? Wiemy!

Są już wyniki oglądalności szóstego sezonu serialu "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny"! Hit Czwórki oglądało średnio aż 1,8 mln widzów - czytamy w informacji prasowej. Produkcja walczyła z nadawanym w tym samym czasie Big Brotherem. Czy udało jej się pokonać show TVN 7? Okazuje się, że tak! Jak czytamy: W paśmie emisji – od poniedziałku do czwartku o godz. 20 – serial walczył z nowym „Big Brotherem”, odnosząc spektakularny sukces m.in. wśród młodej widowni, należącej do tzw. „generacji Z”, określanej też jako pokolenie internetowe.  W grupie ludzi przed trzydziestką „Sprawiedliwi...” uzyskali 11,2 % (SHR All 16-29) udziałów w rynku - prawie dwa razy więcej niż „Big Brother” (6,9% SHR All 16-29) . W grupie 4+ przewaga serialu Czwórki nad reality show TVN7 była 2,5-krotna: 12% udziałów i 1,8 mln widzów „Sprawiedliwych…” – w porównaniu do 4,8% udziałów i 0,7 mln osób oglądających „Big Brothera”. Czy powstanie więc kolejna seria? Oczywiście, że tak! W czerwcu we Wrocławiu rozpoczną się pracę nad siódmym już sezonem, który widzowie zobaczą jesienią - oczywiście w TV 4!  Zobacz także:   Do serialu "Przyjaciółki" dołącza znana aktorka! Namiaszała już w "M jak miłość", czy to samo zrobi tutaj? Serial Czwórki hitem! Jaka będzie odpowiedź TVN?  

M jak miłość Leszek Krajewski
Seriale
Zaskakująca zmiana w "M jak miłość"! W serialu pojawi się nowy Leszek... Pokazał go sam Uniatowski

Na widzów serialu „ M jak miłość ” czekają kolejne zmiany! Sławek Uniatowski , który wciela się w postać Leszka Krajewskiego na Instastories zdradził, że zostanie zastąpiony przez innego aktora. To o tyle zaskakujące, że mężczyźni nie są do siebie ani trochę podobni. Czy to oznacza, że Sławek Uniatowski żegna się z serialem? Na szczęście nie, ale czeka go niebezpieczna scena, w której zastąpi go dubler! Dlaczego w "M jak miłość" pojawi się nowy Leszek? Sławek Uniatowski do niedawna był znany głównie jako muzyk, ale rola w serialu „M jak miłość” przyniosła mu jeszcze większą popularność. Artysta należy też do najlepiej ubranych mężczyzn w polskim show-biznesie i wielokrotnie wygrywa w stylowych plebiscytach Party.pl. Jako Leszek Krajewski w „M jak miłość” spotkał się z ogromną sympatią widzów. Teraz w sieci opublikował nagranie, które wywołało spore kontrowersje. Okazuje się, że na relacji na Instastories przedstawił „nowego Leszka”. Czym zajmie się jego dubler? Nowy Leszek zastąpi Uniatowskiego w niebezpiecznej roli i jest jedynie jego dublerem. Jednak dużym zaskoczeniem jest wybór zastępcy, który niewiele ma wspólnego z artystą. Zaskoczony jest sam artysta, który w zabawny sposób przedstawił swojego dublera: Proszę państwa to jest pan dubler. Jak widać jesteśmy podobni, podobne marynarki, krawaty oraz koszule - ze śmiechem mówi Sławek Uniatowski na Instastories. W nowych odcinkach "M jak miłość" będzie groźnie! Aktor zdradził, że z maski jego samochodu będzie wydobywał się dym, ale nie wiadomo czy chodzi o wypadek. Z pewnością sceny będą niebezpieczne, skoro zamiast aktora zobaczymy dublera, który specjalizuje się w rajdach samochodowych.  Dopiero w...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner