M jak miłość magda walach
instagram

Wielki powrót do "M jak miłość"! Uwialbiana przez widzów gwiazda znów pojawi się w serialu

M jak miłość magda walach
instagram

Świetna wiadomość dla fanów "M jak miłość". Okazuje się, że do serialu wraca uwielbiana przez widzów aktorka! Według informacji portalu superseriale.se.pl wkrótce w "M jak miłość" znów zobaczymy Magdalenę Walach, czyli serialową Agnieszkę Olszewską. Kiedy zobaczymy odcinek hitowej produkcji z udziałem gwiazdy?

Agnieszka pomoże Kamilowi?

Magdalena Walach po raz ostatni pojawiła się w "M jak miłość" w 1510. odcinku serialu, kiedy Olek (Maurycy Popiel) był w więzieniu. W jednej z ostatnich scen serialowa Agnieszka Olszewska pomogła Anecie (Ilona Janyst) spotkać się z Chodakowskim, a później razem z córeczką wyjechała z Warszawy. Agnieszka po definitywnym zakończeniu romansu z Olkiem zdecydowała, że przeprowadzi się do Szczecina. 

Teraz okazuje się, wkrótce Agnieszka Olszewska wróci do Warszawy, a wszystko za sprawą... Kamila Gryca (Marcin Bosak). Według doniesień portalu superseriale.se.pl Kamil już wkrótce przeprowadzi się do domu, w którym w przeszłości zginął człowiek. Kamil m.in. od sąsiadki usłyszy, że zamieszkał w nawiedzonym domu.

Wszyscy w okolicy to wiedzą! W nocy słychać jęki, światła latają po pokojach... A jak na Boże Ciało postawiliśmy ołtarz, to w ciągu godziny wszystkie kwiatki zwiędły! Ja to wieczorem boję się tędy przechodzić- Gryc usłyszy od sąsiadki.

Gryc będzie przerażony kiedy dowie się, że w posiadłości doszło do morderstwa. Kamil zacznie działać i szybko ustali, że w przeszłości sprawą zabójstwa zajmowała się właśnie Agnieszka Olszewska. Jak informuje portal superseriale.se.pl Gryc poprosi Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), żeby pomógł mu skontaktować się z Agnieszką. Olszewska pojawi się w 1588 odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany już 11 maja!

Zobacz także: QUIZ! Największe kryzysy w "M jak miłość". Pamiętasz je wszystkie?

Serialowa Agnieszka Olszewska wróci do Warszawy.

Magdalena Walach na planie M jak miłość
mat. prasowe

To Kamil Gryc ściągnie Agnieszkę do Warszawy.

Kamil Gryc zwiastun M jak miłość
fot. MTL Maxfilm screen zwiastun

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48