Aleksandra Hamkało i Mateusz Janicki na planie serialu "Na dobre i na złe"
Artrama

Wielka wpadka "Na dobre i na złe"! Widzowie są wściekli! "Kompletna klapa"

Aleksandra Hamkało i Mateusz Janicki na planie serialu "Na dobre i na złe"
Artrama

W minioną środę fanów serialu "Na dobre i na złe" spotkała bardzo przykra niespodzianka. Tak wielkiej wpadki chyba jeszcze nie było, a produkcja hitowego serialu TVP2, zdecydowała się natychmiast przeprosić swoich widzów. Jednak fani nie kryją rozczarowania całą sytuacją. Zobaczcie, co się stało! 

Zobacz także: Elżbieta Słoboda, gwiazda "Na dobre i na złe", ciężko chorowała, ale nie chciała pomocy lekarzy. Wolała oddać się medytacji i modlitwie

Wpadka "Na dobre i na złe". Produkcja serialu przeprasza, ale widzowie nie kryją rozgoryczenia

Serial "Na dobre i na złe" wciąż jest hitem Telewizji Polskiej. Produkcja gości na ekranach już od przeszło 20 lat, a widzowie niezmiennie uwielbiają śledzić losy lekarzy i pacjentów z Leśnej Góry. Ostatnio fani serialu z niecierpliwością czekali na odcinek 794, który miał zostać wyemitowany w środę 13. stycznia. Niestety "z przyczyn niezależnych" powtórzono poprzedni, czyli 793.

Produkcja zdecydowała się natychmiast przeprosić widzów serialu. Wyjaśnienia dotyczące tej niefortunnej wpadki, zostały zamieszczone na oficjalnych profilach społecznościowych "Na dobre i na złe". 

Szanowni Widzowie,
z przyczyn od nas niezależnych w dniu dzisiejszym została powtórzona emisja odcinka 793, zamiast zapowiadanej premiery. Wiemy, że czekaliście. Najmocniej przepraszamy za tę niezapowiedzianą zmianę. Odcinek 794 zostanie wyemitowany 20 stycznia o 20.55. Bądźcie z nami - czytamy w komunikacie. 

Ale wygląda na to, że fani w dalszym ciągu są bardzo rozgoryczeni. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo wpisów od rozżalonych internautów. 

- Kompletna klapa 🤦🏽‍♀️

- Żenada. 👎

- Lipa, ze swoimi widzami nie można tak postępować. To było słabe. Nagłaśniacie, że będzie nowy odcinek, a puszczacie stary... SŁABO...

- Byłam i jestem strasznie zawiedziona

- Ale okropna pomyłka...😢 Ech... to czekamy do następnej środy... - piszą rozgoryczeni fani. 

Niektórzy internauci z kolei zaproponowali pewną formę zadośćuczynienia za tą wpadkę. 

- Żeby przeprosić nas fanów zróbcie darmowy odcinek na vod z przyczyn niezależnych od nas

- Dokładnie, proponuję zrobić darmowy odcinek na vod!

- W niedzielę wyemitujcie 794, a za tydzień 795 albo za tydzień 794 i 795 - piszą fani.

Produkcja na razie jednak nie odniosła się do tych próśb fanów. A wy co myślicie? Pominięty odcinek powinien pojawić się jednak wcześniej, aby jakoś zrekompensować się fanom za tą wpadkę?

Wierni fani "Na dobre i na złe" w minioną środę z niecierpliwością czekali na odcinek nr 794. Niestety, musieli ponownie zobaczyć odcinek 793. 

Mat. prasowe

 

 

Więcej na temat Na dobre i na złe
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37