Weronika Rosati stare zdjęcia w M jak miłość Weronika Rosati stare zdjęcia w M jak miłość M jak miłość - Weronika Rosati i Krystian Wieczorek na planie M jak miłość - Weronika Rosati i Krystian Wieczorek na planie M jak miłość - Weronika Rosati wróciła na plan
Weronika Rosati stare zdjęcia w M jak miłość
Mat. prasowe
1/6
Weronika Rosati stare zdjęcia w M jak miłość
Mat. prasowe

 

Weronika Rosati wróciła na plan "M jak miłość"! I to po 13 latach przerwy. O tym, że aktorka planuje znów zacząć grać w serialu TVP wiemy od czerwca, ale dopiero teraz pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu, na których widać Weronikę. Przypominamy, że aktorka zaczęła grać w produkcji TVP w 2002 roku. Wcielała się w postać Anki - przyjaciółki Kingi Zduńskiej (Kasia Cichopek), która była jej druhną na ślubie z Piotrkiem (Marcin Mroczek). Anka kochała się w Pawle (Rafał Mroczek). Jednak jej bohaterka postanowiła wyjechać na studia do Krakowa i zniknęła z życia bohaterów serialu. Czy Anka znów namiesza w życiu Pawła? Sądząc po zdjęciach, pojawi się w życiu innego bohatera serialu! Zobaczcie kolejny slajd!

Zobacz: Weronika Rosati wraca po 13 latach do "M jak miłość". Pamiętacie jej wątek w serialu i jak wtedy wyglądała?

2/6
Weronika Rosati stare zdjęcia w M jak miłość
Mat. prasowe

Weronika Rosati zaczęła grać w "M jak miłość" w 2002 roku, gdy miała zaledwie 18 lat. To była jej pierwsza poważna rola, która otworzyła jej drzwi do wielkiej kariery. Jednak po 3 latach aktorka postanowiła odejść z serialu. Teraz wraca po 13-letniej przerwie! 

"To prawda, postać grana przez Weronikę, wróci do serialu. To będzie zaskoczenie dla wszystkich bohaterów, a najbardziej dla Pawła. Niewykluczone, że scenarzyści znowu będą chcieli ich połączyć" - mówiła w SE.pl osoba z produkcji "M jak miłość".

Czy Anka namiesza w życiu Pawła? Zobacz kolejny slajd!

3/6
M jak miłość - Weronika Rosati i Krystian Wieczorek na planie
Instagram

Na profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcia Weroniki z planu serialu. I choć wszyscy myśleli, że aktorka będzie kręcić sceny z Rafałem Mroczkiem albo Kasią Cichopek, ona na planie gra z Andrzejem Budzyńskim ( Krystian Wieczorek). W przeszłości bohaterka Rosati - Anka konkurowała już o serce mężczyzny z Magdą ( w tej roli Anna Mucha), ale wtedy chodziło o Pawła Zduńskiego. Czyżby teraz wpadł jej w oko mecenas Budzyński? 

4/6
M jak miłość - Weronika Rosati i Krystian Wieczorek na planie
Instagram

Weronika Rosati przez ostatnie kilka lat dzieliła swoje życie między Warszawą a Los Angeles. To w USA aktorka w grudniu 2017 urodziła swoją córkę Elizabeth. Czy w związku z rolą w "M jak miłość" aktorka wróci do Polski na stałe? 

5/6
M jak miłość - Weronika Rosati wróciła na plan
Instagram

Ostatnie miesiące to dla Weroniki ciężki okres - aktorka niedawno rozstała się z Robertem Śmigielskim, ojcem jej córki. 

6/6
M jak miłość - Weronika Rosati wróciła na plan
Instagram

Weronika Rosati wróciła na plan "M jak miłość". Kręci właśnie sceny w Krakowie. 

Więcej na temat Weronika Rosati M jak miłość