Mat. prasowe/fot. Artrama

Już 24 lutego o godzinie 20 zobaczymy pierwszy po krótkiej przerwie odcinek serialu "W rytmie serca". W 4. sezonie czeka nas sporo emocji. Przypomnijmy, że Maria (Barbara Kurdej-Szatan) znalazła się w ogromnych tarapatach. Pod koniec 3. sezonu lekarka została uprowadzona przez swojego adoratora. Beniamin (Kamil Kula) nie mógł pogodzić się z myślą, że kobieta nigdy nie będzie jego. Czy szaleniec posunie się za daleko i odbierze życie Marii? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

1/3
Mat. prasowe/fot. Artrama

"W rytmie serca 4": Maria umrze?

Na początku Marysia wcale nie domyśla się, że została porwana. Adam (Mateusz Damięcki) spróbuje ostrzec ukochaną przez telefon.

- Marysia… Ten facet jest psychopatą, nigdzie z nim nie jedź! - będzie wykrzykiwał do telefonu zrozpaczony lekarz.

Adam w końcu zorientuje się, że słyszy go tylko Kozłowski.

- Beniamin… Jeśli coś jej zrobisz, znajdę cię! Słyszysz?! Znajdę i zabiję!

Doktor Żmuda będzie odchodził od zmysłów. Tym bardziej, że okaże się, że Beniamin już w przeszłości prześladował inną kobietę niszcząc jej życie. Doktor Żmuda postanowi zwrócić się o pomoc do swojej byłej kochanki. Weronika (Maria Dębska) zapomni o ich bolesnym rozstaniu i postanowi zaangażować się w akcję ratunkową. W jaki sposób? 

 

2/3
Mat. prasowe

Weronika zachowa zimną krew, rozpocznie poszukiwania i włączy do śledztwa swojego brata Piotrka (Filip Bobek). Nowacki zastąpi chwilowo Szarka (Dariusz Toczek) i zdobędzie adres dziewczyny, którą Beniamin wcześniej prześladował – Darii Badach (Joanna Mądry). Ofiara Kozłowskiego opowie Weronice i Adamowi o piekle, które szaleniec zgotował jej zaledwie kilka lat wcześniej…

3/3
Mat. prasowe/fot. Artrama

Tymczasem Beniamin zrzuci w końcu maskę i pokaże Marii prawdziwą twarz... Szaleniec najpierw odurzy "ukochaną" lekami, a później zawiezie do domku w lesie. I choć Biernacka spróbuje uciec, od początku będzie bez szans... Czy pomoc nadejdzie na czas?

Premiera 4. sezonu "W rytmie serca" już w niedzielę 24 lutego o godzinie 20 w Polsacie!

Zobacz także: Dom Barbary Kurdej-Szatan robi wrażenie! Widzieliście, jak urządziła kuchnię i pokój córki?

Więcej na temat W rytmie serca