M jak miłość Ula i Bartek
fot. MTL Maxfilm

Ula i Bartek zostaną rodzicami?! Kolejne szczegóły nowego sezonu "M jak miłość"

M jak miłość Ula i Bartek
fot. MTL Maxfilm

Ula (Iga Krefft) będzie w ciąży? Co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"? Ostatni sezon hitowego serialu zakończył się kilka tygodni temu. Przed wakacyjną przerwą widzowie mogli zobaczyć ślub Uli i Bartka (Arkadiusz Smoleński), ale ostatnio okazało się, że w nowych odcinkach Mostowiakówna zdradzi świeżo upieczonego męża! Teraz atmosferę wokół wątku Uli podgrzał sam Arkadiusz Smoleński, który zasugerował, że jego serialowa rodzina być może już wkrótce się powiększy...

Zdrada w "M jak miłość" 

Jak już wiemy, w nowych odcinkach Ula spotka się z Jankiem (Tomas Kollarik) i zacznie się z nim namiętnie całować. Czy Bartek dowie się, że żona zdradziła go z byłym narzeczonym? Wszystko wskazuje na to, że tak!

Skąd takie podejrzenia? Arkadiusz Smoleński, który w "M jak miłość" wciela się w Bartka, pokazał krótkie nagranie z planu serialu i zdradził w nim, że szczęście jego bohatera zostanie zniszczone przez Janka! Co więcej, na nagraniu aktor sugeruje, że jego serialowa rodzina już wkrótce się powiększy - ale na razie chyba tylko o pieska - na filmie Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński pozują z uroczym psiakiem. 

Szczęście, rodzina i wszystko byłoby fajnie gdyby nie...- powiedział aktor i odwrócił kamerę pokazując twarz serialowego Janka. 

Myślicie, że związek Uli i Bartka rozpadnie się przez Janka? Czy Bartek wybaczy swojej żonie zdradę? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Janek zniszczy związek Uli i Bartka.

Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram

Bartek wybaczy zdradę?

M jak miłość Ula Bartek
Instagram

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09