Barbara Kurdej-Szatan i Paweł Deląg na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

TYLKO U NAS: Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w "M jak miłość"? Jest komentarz gwiazdy!

Barbara Kurdej-Szatan i Paweł Deląg na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Pod koniec grudnia media obiegła informacja, że Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w "M jak miłość", a grana przez nią postać Joanny Tarnowskiej bezpowrotnie zniknie ze scenariusza serialu. Rzekomo producenci nie chcieli czekać na jej powrót z urlopu macierzyńskiego. Jaka jest prawda?

Basia Kurdej-Szatan odejdzie z "M jak miłość"?

Do tej pory aktorka nie dementowała tych informacji. Powód? Święta spędziła w rodzinnym gronie, a tuż po Nowym Roku razem z mężem i dziećmi wyleciała na zimowy odpoczynek na Zanzibarze. Po powrocie do Polski udało nam się skontaktować z Basią, która zdradziła, czy pojawi się jeszcze w serialu TVP2.

Oczywiście, że wracam na plan. Pierwszy dzień zdjęciowy mam zaplanowany na 28 stycznia. Potem mam zarezerwowanych jeszcze kilka dni zdjęciowych w lutym. Już nie mogę się doczekać, bo bardzo stęskniłam się za pracą – mówi Barbara Kurdej-Szatan.

Aktorka podkreśla, że najbardziej stęskniła się za ekipą, z którą od lat współpracuje na planie serialu.

Jestem przekonana, że jak przyjadę na plan, będę miała wrażenie, że byłam tu dosłownie tydzień temu, choć ostatni raz w " M jak miłość" grałam niemal rok temu. Najbardziej nie mogę doczekać się porannej kawki z fantastycznymi dziewczynami, które zajmują się make-upem i kostiumami. Uwielbiam nasze rozmowy, podczas których zawsze jest mnóstwo śmiechu – dodaje Basia.

Produkcja "M jak miłość" też jest już przygotowana na przyjęcie aktorki na plan. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zaplanowano dla Kurdej-Szatan specjalne udogodnienia. Jakie? M.in. zorganizowano dla niej oddzielną przyczepę, do której (jeśli będzie taka potrzeba) będzie mogła zabierać ze sobą synka Henia oraz jego nianię. Jeśli się uda, w lutym gwiazda wróci też na scenę krakowskiego Teatru Variete.

Przymierzamy się do zagrania trzech spektakli „Chicago”. Wstępnie zaplanowane daty to 19, 20 i 21 lutego. Liczę, że do tego czasu ponownie otworzą teatry i uda nam się wystąpić dla widzów – dodaje Basia.

Czekamy na pierwsze odcinki "M jak miłość" w udziałem Basi. Zapowiada się ciekawie, bo producenci zaplanowali dla jej bohaterki nowe, ciekawe wątki.

Barbara Kurdej-Szatan wraca do "M jak miłość".

Barbara Kurdej-Szatan w białym golfie
Instagram


Pierwsze dni zdjęciowe aktorka ma zaplanowane na koniec stycznia.

Barbara Kurdej-Szatan i Paweł Deląg w M jak miłość
MTL Maxfilm

Aktorka będzie mogła zabierać na plan synka Henia.

Basia Kurdej-Szatan z rodziną na wakacjach
Instagram

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55