Tamara Arciuch, M jak miłość
Mat. prasowe

Tamara Arciuch zdradziła, dlaczego odeszła z "M jak miłość"!

Tamara Arciuch, M jak miłość
Mat. prasowe

 

Tamara Arciuch zdradziła, dlaczego zdecydowała się odejść z "M jak miłość"! Aktorka blisko dwa lata temu urodziła córeczkę Nadię i od tamtej chwili przestała występować w hitowym serialu Telewizyjnej Dwójki. Serialowa Anna wyjechała do Francji, gdzie rozpoczęła nowe życie. Później na chwilę wróciła do Grabiny tylko po to, aby zaproponować Uli prowadzenie siedliska. Tamara Arciuch wystąpiła w kilku odcinkach i znów zniknęła z "M jak miłość". Teraz aktorka zdradziła, że miała bardzo ważny powód, żeby odejść z serialu!

 

Tamara Arciuch zrezygnowała z pracy dla córki

Aktorka opublikowała w sieci zdjęcie z córeczką i zdradziła, że to właśnie dla niej zrezygnowała z pracy w serialowym hicie o rodzinie Mostowiaków. Zobaczcie, co napisała! 

Na razie jest malutka. Spedzam z nią bardzo dużo czasu, właściwie 100%. Zrezygnowałam z pracy by patrzec na każdy jej krok, uśmiech i nowe słowo. Ale jak wrócę do pracy też będę -mimo zmęczenia -poświęcać jej czas. Jej i chłopcom też. Pamiętajcie o tym ,by nie stracić kontaktu z dziećmi- napisała na Instagramie. 

Żałujecie, że serialowa Anna zniknęła z "M jak miłość"? Czekacie na jej powrót do Grabiny? Zobaczcie piękne zdjęcie Tamary Arciuch z córeczką! 

 

Zobacz także: Tamara Arciuch padła ofiarą hejterów. W jej obronie staje Bartek Kasprzykowski

 

Tamara Arciuch zdradziła, dlaczego zniknęła z "M jak miłość".

Tamara Arciuch zdradziła, dlaczego zniknęła z "M jak miłość"
Instagram

Serialowa Anna wyjechała do Francji i nie wiadomo kiedy wróci do Grabiny.

M jak miłość: Anna wraca do Grabiny
mat. prasowe

Więcej na temat Tamara Arciuch M jak miłość
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13