Serial Ty Netflix
Mat. promocyjne

Thriller "Ty" o zakochanym stalkerze, którego zagrał znany z "Plotkary" Penn Badgley był jednym z największych hitów Netflixa w 2018 roku. Platforma podała, że seriale "Ty" i "Sex Education" obejrzało 40 mln osób! Po finale 1. sezonu można było się domyślić, że powstanie kolejny, bowiem wyniki oglądalności były lepsze niż początkowo zakładano. I choć Penn Badgley dzięki roli w tym serialu znów stał się niezwykle popularny, aktor początkowo nie chciał przyjąć tej roli. 

Penn Badgley czyli Dan Humphrey z "Plotkary" nie chciał zagrać w serialu "Ty"

Nie chciałem jej przyjąć – to było dla mnie za dużo. Miałem problem z naturą tej roli. Jeśli jest to historia miłosna, to co ma opowiedzieć? To nie jest przeciętny serial, tylko społeczny eksperyment (...) Doskonale wiedziałem, że pozostanę w konflikcie z tą rolą od pierwszego do ostatniego dnia na planie i właśnie z tego powodu twórcom zależało na tym, żebym ją przyjął. Sądzili, że będę w niej dobry, ponieważ nie ekscytuje mnie zagranie kogoś takiego - powiedział aktor.

Co wydarzy się w 2. sezonie serialu "Ty"?

Zobacz także: Tak będzie wyglądała rodzina królewska w 3. sezonie "The Crown". Zobacz "nową" Elżbietę II

1/3

Okazuje się, że ruszyły już prace nad nowym sezonem serialu. Netflix na Twitterze pokazał pierwsze zdjęcia z czytania scenariusza przez aktorów. 

 

2/3
Serial Ty Netflix
Mat. promocyjne

Co wydarzy się w drugim sezonie? Akcja przeniesie się z Nowego Jorku do Los Angeles. To tam Joe Goldberg spotka Love Quinn, którą zagra Victoria Pedretti. Aktorka niedawno zagrała w najnowszym filmie Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood", w którym pojawi się też Rafał Zawierucha. Co wiadomo na temat nowej miłości głównego bohatera?

Postać Perdetti jest aspirującą szefową kuchni, która pracuje jako menedżerka w ekskluzywnym sklepie spożywczym. W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, nie jest zainteresowana światem mediów społecznościowych ani auto-promocją, za to woli skupić się na prowadzeniu interesującego życia. Love nosi w sobie głębokie poczucie żalu i kiedy spotyka Joego, wyczuwa w nim bratnią duszę, która także wie, czym jest wielka strata - mówią twórcy.

3/3
Serial Ty Netflix
Mat. promocyjne

Twórczyni serialu Sera Gamble zdradziła również, że w 2. sezonie będą rozwiązane również watki z poprzedniej serii. Kiedy premiera? Już jesienią!

Więcej na temat Netflix