Joanna Brodzik

Kultowy serial "Magda M." powraca?! Joanna Brodzik wyznaje: "Stało się! Ciąg dalszy "Magdy M."

Joanna Brodzik

Fani kultowego serialu TVN-u "Magda M." z pewnością ucieszą się z tej nowiny! Joanna Brodzik zaskoczyła bowiem wszystkich swoim wyznaniem na Facebooku, dotyczącym kontynuacji serialu. Co więcej wiadomo o planach w związku z "Magdą M."? 

 

"Magda M." będzie miała ciąg dalszy!

Joanna Brodzik, która wcielała się w główną i tytułową rolę w serialu napisała na Facebooku zaskakujące wyznanie. Okazuje się, że losy prawniczki Magdy będą mieć ciąg dalszy, ale... jest jeden haczyk.

- "Stało się! Ciąg dalszy "Magdy M." ma już swojego wydawcę" - skoro Radosław Figura już oficjalnie ogłosił tę nowinę - nie pozostaje mi nic innego, jak tylko czekać na dalsze losy Magdy i jej przyjaciół! Też z chęcią przeczytacie tę książkę?#MagdaMwiecznieŻywa - napisała Joanna Brodzik na Facebooku.

Tematy podchwycił Paweł Małaszyński, którego mogliśmy podziwiać u boku Joanny Brodzik. Aktor opublikował fotografię z aktorką i wyraźnie zainteresował się tematem. 

- Radosław Figura tak znienacka? Gruchnęła wieść... Ciekawe co u nich słychać... — z: Daria Widawska, Joanna Brodzik, Katarzyna Bujakiewicz,Bartek Kasprzykowski i Magda M - napisał Paweł Małaszyński.

Okazuje się,  że za wszystkim stoi właśnie Radosław Figura, twórca scenariusza serialu, który teraz napisał dalsze losy Magdy M. w powieści. Jednak, kto wie, być może doczekamy się także ekranizacji? Chcielibyście?

 

Zobacz: Który serial powinien wrócić na antenę? Wybraliście ZWYCIĘZCĘ! To spore zaskoczenie!

 

Przeczytaj też: Brodzik sama zarabia na rodzinę? Aktorka zdradziła całą prawdę

 

Joanna Brodzik poinformowała na Facebooku swoich fanów o kontynuacji losów "Magdy M."!

Joanna Brodzik

 

Paweł Małaszyński też jest zaciekawiony dalszymi losami serialowych bohaterów

Paweł Małaszyński

Więcej na temat Joanna Brodzik Magda M
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05