Klan
East News

Znamy wyniki oglądalności "Klanu". To hit czy klapa TVP? Czy będzie kolejny sezon?

Klan
East News

Serial "Klan" traci widzów. Zakończony właśnie sezon serialu oglądało średnio 1,81 milion widzów, informuje portal Wirtualnemedia.pl. To aż o 490 tysięcy osób mniej niż rok temu. W czasie emisji "Klanu" TVP1 pozostało nadal liderem rynku, uzyskując wynik 15,63%. Na drugim miejscu uplasował się Polsat, nadający w tym czasie "Pierwszą miłość", którą oglądało 14,60% widzów. Spadek oglądalności "Klanu" nie przełożył się na zyski reklamowe. Wpływy z reklam wyniosły 59 milionów złotych. 

 

Zobacz też: PLEBISCYT: Lucek, Hanka, Marcysia a może Michał? To były kultowe postaci! Którego serialowego bohatera brakuje Wam najbardziej?

 

Kiedy nowe odcinki "Klanu"?

 

Czy spadek oglądalności "Klanu" oznacza koniec serialu? Raczej nie. "Klan" nadal jest jednym z najbardziej lubianych seriali obyczajowych Polaków. Gości na antenie TVP1 od 1997 roku. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, Telewizja Polska zamierza kontynuować produkcję. Nowe odcinki "Klanu" pojawią się na antenie prawdopodobnie już jesienią.

 

Polecamy: "Na Wspólnej", "M jak miłość", a może "Klan"? Który serial Polacy kochają najbardziej? Są wyniki oglądalności!

 

Serial "Klan" stracił sporą widownię.

Agnieszka Kaczorowska na imprezie
ONS

Na szczęście nie oznacza to końca serialu. Jesienią prawdopodobnie zobaczymy kolejne odcinki.

Andrzej Grabarczyk, Barbara Bursztynowicz, Tomasz Stockinger
East News

Więcej na temat Klan
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30