Rafał Maślak w Na dobre i na złe

Jeden z tych przystojniaków zagra w... "Na dobre i na złe"! O kogo chodzi?!

Rafał Maślak w Na dobre i na złe

Po wakacjach w serialu "Na dobre i na złe" zobaczymy... samego Rafała Maślaka - informuje TeleMagazyn! Dla Mistera Polski nie będzie to pierwszy raz, kiedy pojawi się na szklanym ekranie. Gwiazdor ma już na swoim koncie występ w serialu "Na sygnale". Jak poradzi sobie tym razem?

Zobacz: Co ze ślubem Maślaka i Nicpoń? "Zaniedbywałem ją, a teraz..."

Rafał Maślak w "Na dobre i na złe" po wakacjach!

Model jest bardzo podekscytowany pracą na planie. Został ciepło przyjęty przez innych aktorów grających w hitowej produkcji. 

Ogromny serial o ogromnej oglądalności ze znakomitymi aktorami w obsadzie, więc dla mnie to wielkie wyróżnienie. Traktuję to jako przygodę, nowe doświadczenie i okazję do tego, aby sprawdzić, jak to wszystko wygląda od kuchni. Staram się podejść do tego profesjonalnie i wszyscy o tym wiedzą. Fajne jest to, że ci topowi aktorzy przyjmują mnie do swojego świata i chętnie udzielają różnych rad. Bardzo się cieszę, że mogę w czymś takim brać udział - mówi Rafał Maślak.

 

Jak dowiedział się portal Party.pl, Rafał Maślak zagra niewielką rolę w "Na dobre i na złe". Wcieli się w postać terapeuty, pracującego z dziećmi z autyzmem. Spotka się też z jednym z głównych lekarzy w Leśnej Górze w dość zaskakujących okolicznościach.

 

W jakiej roli wyobrażacie go sobie? 

 

Zobacz: Oskarżenia o mobbing, Szczepan i Agata znowu razem? Co w "Na dobre i na złe" po wakacjach?

Rafał Maślak zagra w "Na dobre i na złe". Jesienią zobaczymy go również w programie "Supermodelka Plus Size". 

Rafał Maślak na konferencji programu SuperModelka Plus Size

 

Jak poradzi sobie w "Na dobre i na złe"?

Rafał Maślak na otwarciu nowej kliniki Krzysztofa Gojdzia

Więcej na temat Na dobre i na złe
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49