W 128. odcinku „Na sygnale” pojawi się nowy bohater - strażak Rafał. A do obsady dołączy kolejny przystojniak: Rafał Maślak, zdobywca tytułu Mistera Polski 2014! Posłuchajcie wywiadu wideo z Rafałem o tym dlaczego postanowił zadebiutować w serialu! A o czym będzie odcinek z jego udziałem?

 

W kolejną środę ekipa doktor Reiter (Lea Oleksiak) zrobi wszystko, by ocalić Arletę – nastolatkę, która postanowi popełnić samobójstwo. Ratownicy szybko ustalą adres dziewczyny, ale mieszkanie będzie zamknięte. I dlatego Anna na pomoc wezwie strażaków - a wśród nich znajdzie się właśnie nowy bohater, którego zagra Rafał Maślak. Doktor Reiter od razu poprosi strażaka, by wyważył drzwi, nie czekając na przyjazd policji. 

- W sytuacji zagrożenia życia ja podejmuję decyzję. I biorę to na siebie! 

Rafał w odpowiedzi pośle Annie i Martynie (Monika Mazur) szeroki uśmiech:

- I to chciałem usłyszeć… Odsuń się, kruszynko!

Gdy ratownicy wejdą do mieszkania, ich dobry humor jednak zniknie. Bo Arleta powita ich z żyletką w ręku – gotowa podciąć sobie żyły.

- Zostawcie mnie! 
Piotr (Dariusz Wieteska) spróbuje nastolatkę uspokoić: 
- Nie wygłupiaj się, dziewczyno… I tak cię odratujemy. Nie zdążysz się wykrwawić. Nam zafundujesz robotę, sobie ból. Po co? 

Tymczasem kilka minut później na miejsce dotrze matka nastolatki – wściekła na córkę za to, że wciąż stwarza problemy.

- Co ty wyprawiasz?! Zwalniam się z roboty, trzeci raz w tym miesiącu... Lecę tu jak głupia, bo jakieś cyrki odstawiasz!

A dziewczyna, zdesperowana, zrani się w końcu w klatkę piersiową – prosto w serce! Piotra, Anna i Marlena od razu rzucą się na ratunek: 

- Zwalnia... Pięćdziesiąt pięć... Trzydzieści… Bradykardia!
- Intubacja i ambu!(…) Cholera... Za chwilę worek osierdziowy wypełni się krwią i zamknie światło lewej komory, serce nie będzie mogło pompować krwi… Nakłuwamy worek osierdziowy! Igła ósemka i strzykawka dwudziestka!

Jaki będzie finał? Czy zespół doktor Reiter uratuje kolejne życie - tym razem wspólnie ze strażakiem Rafałem? Emisja "Na sygnale" odcinka numer 128 już 8 lutego, punktualnie o godz. 21:45 – zobacz koniecznie!

 

Zobacz także: Renata umiera! FOTOSTORY 2 odcinków "Na sygnale". 

 

Czy Rafał Maślak zagości na dłużej w serialu "Na sygnale"?

Rafał Maślak w Na sygnale