Już trzeciego września na antenie TVN pojawi się nowy sezon serialu "Pułapka". Co wydarzy się w drugiej serii hitowej produkcji?

Reklama

Drugi sezon to przede wszystkim nowa intryga kryminalna, która obudzi uśpione demony przeszłości. Względnie poukładane życie Olgi runie jak domek z kart, kiedy na wokandę sądową trafi sprawa morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Oskarżony stosuje model działania taki sam, jak bohater debiutanckiej powieści Sawickiej „Bestia”. Popularna autorka zostanie uwikłana w kolejne śledztwo. I postanowi wziąć sprawy w swoje ręce - gotowa na wszystko, rozpocznie własne dochodzenie. Podczas odkrywania poszczególnych elementów zagadki, Olga stanie twarzą w twarz ze swoją przeszłością i zmierzy się z odpowiedziami na pytania, od których uciekała przez całe życie. A te sprowadzą na nią i jej najbliższych śmiertelne niebezpieczeństwo - oto zarys fabuły wysłany dla portalu wirtualnemedia.pl przez biuro prasowe Grupy TVN i Discovery Polska.

W serialu zobaczymy m.in. Agatę Kuleszę, Leszka Lichotę, ale również nowe twarze - Macieja Musiała i Jana Frycza. Zobaczcie wprowadzenie do drugiego sezonu serialu!

Reklama
Reklama
Reklama