Anita Sokołowska o przyjaźni na planie "Przyjaciółek"
mat, promocyjne/Instagram
1/5
Anita Sokołowska o przyjaźni na planie "Przyjaciółek"
mat, promocyjne/Instagram

 

Anita Sokołowska już kilka razy żegnała się z rolą w "Przyjaciółkach"! Fani serialu mogą oglądać właśnie 10. sezon serialu o perypetiach czterech przyjaciółek. Widzowie pokochali hit Polsatu z udziałem Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Magdaleny Stużyńskiej i właśnie Anity Sokołowskiej, która już kilka miesięcy temu przyznała, że rola Zuzy bardzo wpłynęła na jej prywatne życie. Wszyscy zastanawiają się teraz, czy powstanie kolejna, jedenasta już seria "Przyjaciółek". Ostatnio zapytaliśmy o to Małgorzatę Sochę, która przyznała, że dalsze losy serialu w dużej mierze zależą od widzów. Teraz na pytanie o kolejny sezon serialu odpowiedziała Anita Sokołowska! 

Co zdradziła gwiazda  "Przyjaciółek"? Dlaczego Anita Sokołowska już kilka razy żegnała się ze swoją rolą w serialu?

 

Zobacz także: JAK SIĘ POGRUBIĆ I WYSZCZUPLIĆ... SPODNIAMI - ZOBACZ ANITĘ SOKOŁOWSKĄ I JOANNĘ LISZOWSKĄ

2/5
Przyjaciółki, sezon 10, odcinek 2
Mat. prasowe

 

Anita Sokołowska w rozmowie z Super Expressem przyznała, że już kilka razy wydawało się jej, że to już koniec "Przyjaciółek'". Dlaczego? 

O kolejnej transzy dowiadujemy się około 2 mies. przed wejściem na plan. Zawsze towarzyszy nam dreszczyk emocji. Już nieraz żegnałyśmy się z dziewczynami, myśląc, że zakończony akurat sezon jest naszym ostatnim, ale na szczęście to były bezpodstawne obawy - przyznała gwiazda.

Miejmy więc nadzieję, że tym razem również powstanie kolejny sezon serialu i aktorki nie będą musiały się żegnać ze swoimi rolami w "Przyjaciółkach"! 

 

Zobacz także: Czy serialowe "Przyjaciółki" przyjaźnią się też prywatnie? Anita Sokołowska szczerze o przyjaźni w show-biznesie

3/5
Przyjaciółki - zwiastun i opis

 

Chcielibyście, żeby powstał 11. sezon serialu z udziałem Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej i Magdaleny Stużyńskiej? My bardzo! 

 

Zobacz także: Gwiazdy serialu "Przyjaciółki" bez makijażu! Socha, Sokołowska, Liszowska czy Stużyńska - która wygląda najlepiej? PLEBISCYT

4/5
Przyjaciółki - co w nowym, 10. sezonie? OPIS odcinków

 

Serial już od pierwszej serii był jednym z największych hitów Polsatu. "Przyjaciółki" przyciągają miliony widzów przed telewizory! 

5/5
przyjaciółki, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magda Stużyńska, Anita Sokołowska