Przyjaciółki plakat serialu
Polsat

 

11. sezon „Przyjaciółek” zbliża się wielkimi krokami! Do tej pory wiadomo było, że nowy sezon ma się pojawić w marcu 2018 na antenie Polsatu. Każdy kolejny odcinek produkcji zawsze był emitowany w czwartki, więc najwierniejsi fani „Przyjaciółek” mieli nadzieję, że pierwszy odcinek trafi na ekrany 1 marca. Teraz jednak pojawiły się nowe spekulacje na ten temat!

 

Zobacz: O nie! Anka i Paweł z „Przyjaciółek” znów będą przechodzili kryzys! Paweł całkowicie straci ochotę na seks z Anką!

 

Kiedy emisja 1. odcinka „Przyjaciółek 11”?

Fani z niecierpliwością odliczają dni do marca, by w końcu móc poznać dalsze losy czterech „Przyjaciółek” - Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Zuzy (Anita Sokołowska) oraz Anki (Magda Stużyńska). Teraz właśnie w sieci pojawiła się informacja, że pierwszy odcinek 11. sezonu „Przyjaciółek” zostanie wyemitowany 8 marca! Byłaby to wielka niespodzianka, a zarazem niezwykły prezent dla kobiecej części widowni (w końcu 8 marca jest Dzień Kobiet!).

 

Przyjaciółki 11. sezon
Facebook

 

Postanowiliśmy sprawdzić tę informację i jak się okazuje, data 8 marca nie jest jeszcze pewna. Dopiero w lutym poznamy oficjalny termin emisji 11. sezonu „Przyjaciółek”. Czekacie?

 

Przeczytaj też: Którą "Przyjaciółką" jest twoja... przyjaciółka?! Zrób nasz psychotest i poznaj prawdę!

 

Polecamy: "Przyjaciółki": Zuza rozstanie się z Jankiem?! "Zuza płakała, a przyjaciółki ją pocieszały"

 

W 11. sezonie "Przyjaciółek" będzie się działo! 

Przyjaciółki nowy 11 sezon
Instagram

Zuza zostanie matką!

Przyjaciółki nowy 11 sezon
Mat. prasowe

Patrycja weźmie ślub z Wiktorem

Przyjaciółki nowy 11 sezon
Mat. prasowe

Więcej na temat Przyjaciółki