Przyjaciółki Przyjaciółki 11. sezon Przyjaciółki 11, Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg, ślub Patrycji z Przyjaciółek Przyjaciółki 11, Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg, ślub Patrycji z Przyjaciółek Przyjaciółki 11. sezon
Przyjaciółki
Mat. prasowe
Sprawdź, dlaczego dziewczyny stracą ze sobą kontakt!
1/5
Przyjaciółki
Mat. prasowe

1. odcinek "Przyjaciółek" dostarczy widzom skrajnych emocji! Mimo że jego premiera odbędzie się dopiero 1 marca, to już teraz wiadomo, że dojdzie do gigantycznej kłótni, która doprowadzi do rozłamu w relacjach Ingi (Małgorzaty Sochy), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska). Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, co będzie powodem straszliwej kłótni między przyjaciółkami!

 

Zobacz: Naprawdę trudny quiz z "Przyjaciółek"! Sprawdź, jak uważnie oglądałeś wszystkie sezony!

2/5
Przyjaciółki 11. sezon
Mat. prasowe

Już teraz wiadomo, że w 1. odcink 11. sezonu "Przyjaciółek" Patrycja będzie szykowała się do ślubu z Wiktorem. Właśnie ten fakt mocno zagęści atmosferę pomiędzy przyjaciółkami, bo nie jest tajemnicą, że Inga, Zuza i Anka są przeciwne wybrankowi Patrycji. W końcu jest damskim bokserem!

 

Zobacz: Który facet z "Przyjaciółek" najbardziej do Ciebie pasuje? Rozwiąż nasz PSYCHOTEST!

3/5
Przyjaciółki 11, Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg, ślub Patrycji z Przyjaciółek
Mat. prasowe

Wszystko wskazuje na to, że Zuza, Anka i Inga będą przeciwne decyzji Patrycji, co doprowadzi do ogromnej kłótni między dziewczynami. W efekcie tego spięcia przyjaciółki nie pojawią się na ślubie Patrycji! Zamiast nich obecna będzia Wika, dawna znajoma z liceum dziewczyn (w tej roli Roma Gąsiorowska).

 

Zobacz: Do której z "Przyjaciółek" jesteś najbardziej podobna? PSYCHOTEST

4/5
Przyjaciółki 11, Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg, ślub Patrycji z Przyjaciółek
Mat. prasowe

Można się spodziewać, że te wydarzenia doprowadzą do wielkiego rozłamu między przyjaciółkami. W końcu brak wsparcia ze strony Ingi, Zuzy i Anki będzie wielkim ciosem dla Patrycji i to w tak ważnym dniu!

 

Zobacz: Którym bohaterem "Przyjaciółek" jesteś? Dorotką, Pawłem, a może Dagmarem? PSYCHOTEST

5/5
Przyjaciółki 11. sezon
Mat. prasowe
Więcej na temat Przyjaciółki