Artur Żmijewski i Robert Więckiewicz na premierze serialu "Odwróceni" Agnieszka Woźniak-Starak na premierze serialu "Odwróceni" Małgorzata Mikołajczak na premierze serialu "Odwróceni" Bartosz Gelner na premierze serialu "Odwróceni" Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak na premierze serialu "Odwróceni"
Premiera nowego sezonu serialu "Odwróceni"
East News

Wiadomość o powrocie tego serialu zelektryzowała jego fanów pod koniec ubiegłego roku. Nic dziwnego, produkcja pokazująca walkę stróżów prawa z najsilniejszą grupą przestępczą w Polsce miała grono wiernych widzów. Pierwsza seria powstała już 12 lat temu, producenci kazali nam więc długo czekać na kontynuację losów policjanta  Pawła Sikory (Artur Żmijewski) i pruszkowskiego gangstera Jana Blachowskiego "Blachy" (Robert Więckiewicz).

W czwartek w warszawie odbyła się premiera nowej serii "Odwróconych". Był czerwony dywan i gwiazdy - poza Więckiewiczem i Żmijewskim również Olaf Lubaszenko, Małgorzata Mikołajczak, Bartosz Gelner, a także Agnieszka Woźniak-Starak i jej mąż - Piotr.

Jak wyglądali? Zobaczcie w naszej galerii.

1/6
Artur Żmijewski i Robert Więckiewicz na premierze serialu "Odwróceni"
East News

Na premierze "Odwróconych 2" nie mogło zabraknąć głównych bohaterów pierwszej serii - odtwórcami ich ról byli Artur Żmijewski i Robert Więckiewicz.

2/6
Agnieszka Woźniak-Starak na premierze serialu "Odwróceni"
East News

Gwiazdą premiery była kojarzona od lat z TVN Agnieszka Woźniak-Starak. Serial zobaczymy w tej właśnie stacji. 

4/6
Bartosz Gelner na premierze serialu "Odwróceni"
East News

Bartosz Gelner, odtwórca jednej z ról w serialu, na premierze "Odwróceni 2"

5/6
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak na premierze serialu "Odwróceni"
East News

Agnieszce na premierze towarzyszył mąż - producent filmowy Piotr Woźniak-Starak.

6/6
Mirosław Zbrojewicz i Olaf Lobaszenko na premierze serialu "Odwróceni"
East News

Mirosław Zbrojewicz i Olaf Lobaszenko na uroczystej premierze drugiego sezonu serialu "Odwróceni". Zobaczymy go już niebawem w TVN.