Czarnobyl - serial HBO
Mat. promocyjne

Powstanie drugi sezon serialu "Czarnobyl"? Twórca serialu skomentował plotki!

Czarnobyl - serial HBO
Mat. promocyjne

To najgłośniejsza premiera tej wiosny. "Czarnobyl" wyprodukowany przez HBO zbiera mnóstwo pozytywnych recenzji i bije rekordy popularności. Teraz pojawia się pytanie, czy powstanie 2. sezon produkcji? 

Czy powstanie drugi sezon serialu "Czarnobyl"?

Miniserial HBO liczy 5 odcinków, ostatni kilka dni temu został pokazany przez telewizję HBO. Recenzenci zachwycają się serialem, który opowiada o katastrofie z 1986 roku, gdy wybuchł jeden z reaktorów radzieckiej elektrowni atomowej. Główną rolę w serialu gra brytyjski aktor Jared Harris, znany z serialu "The Crown" czy "Mad Men". Choć niektórzy zarzucają producentom, że niektóre wydarzenia przedstawione w serialu nie zgadzają się z faktami, serial i tak osiągnął spektakularny sukces i fani dopytują, czy powstanie 2. sezon. Craig Mazin, scenarzysta "Czarnobyla" w jednym z wywiadów wypowiedział się na temat idei kontynuacji produkcji: 

Gdybym miał to kontynuować na poziomie całej antologii, przedstawiałoby to najprawdopodobniej śledztwo dotyczące innego aspektu życia w ZSRR - to podejście mnie po prostu fascynuje i zobaczenie tego byłoby w jakiś sposób ekscytujące - powiedział scenarzysta.

Jeden z portali na podstawie tej wypowiedzi wysnuł wniosek, że jest szansa na powstanie 2. sezonie. Craig Mazin szybko odniósł się do tych plotek:

Z całym szacunkiem dla portalu Decider, ale definitywną odpowiedzią na ich pytanie "Czy powstanie 2. sezon "Czarnobyla"?" jest "Nie".

Żałujecie? 

Zobacz także: "The Affair" wraca z 5. sezonem! Zapowiada się spora rewolucja! Kiedy premiera?

Oglądacie serial "Czarnobyl"?

Czarnobyl - serial HBO
Mat. promocyjne

Producenci nie planują 2. sezonu serialu

Czarnobyl - zdjęcia z serialu
Mat. promocyjne

 

Więcej na temat HBO
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08