Party Stories
Ślub Izy i Marcina w "M jak miłość"
Instagram
Seriale

Poniedziałek bez "M jak miłość" i "Barw Szczęścia"! Kiedy kultowe seriale wrócą na antenę?

Program telewizyjny na Wielkanoc. Czy w poniedziałek jest M jak miłość? Czy są Barwy Szczęścia w poniedziałek?

Czas Wielkiejnocy to oczywiście zmiany w programach telewizyjnych wszystkich stacji. Dlatego w Lany Poniedziałek na antenie TVP 2 nie zobaczymy tym razem ukochanych seriali - "Barw Szczęścia", "M jak miłość" czy "Echo serca". Co je zastąpi? Kiedy wrócą? Sprawdź! 

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Świąteczny poniedziałek bez "M jak miłość" i "Barw Szczęścia". Co w zamian?

W dzisiejszy poniedziałek (13.04) na antenie TVP 2 zabraknie hitowych produkcji. Co w zamian za "M jak miłość", "Barwy Szczęścia" i "Echo serca"? Telewizyjna Dwójka o godzinie 18:30 pokaże komedię „Twoje, moje i nasze”. Następnie, o 20:10, dramat kryminalny - „Dla niej wszystko”. O 22:30 TVP 2 wyemituje film sensacyjny „Błękitna głębia”.

Kiedy seriale wrócą na antenę? Oczywiście już we wtorek, 13.04. Wtedy zobaczymy m.in. 1510 odcinek serialu „M jak miłość”. Co się w nim wydarzy?

Aneta nadal próbuje manipulować prokuratorem prowadzącym sprawę Chodakowskiego. Zyskuje nową sojuszniczkę, bo dziewczynie postanawia pomóc Agnieszka. Tymczasem Marcin i Budzyński martwią się złym stanem psychicznym Olka... Anka godzi się w końcu z Magdą. Staje po stronie przyjaciółki w konflikcie z Kamilem. Gryc zapowiada swojej ciotce, że podczas procesu Olka wystąpi jako oskarżyciel posiłkowy.

Czekamy!

Kolejny odcinek eMki już we wtorek!

Lilka i Mateusz M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Podobnie "Barw Szczęścia"! We wtorek zobaczymy 2236. odcinek serialu, a w nim:

Agata, Patryk, Paweł i Miriam podróżują po Izraelu. Nad morzem Piasecki ośmiela się zejść z wózka inwalidzkiego i poruszać się samodzielnie. W pięknej scenerii Patryk oświadcza się Agacie... Irena i Żabcia sprzątają mieszkanie zajmowane przez Filipińczyków. Chcąc ugościć budowlańców, przygotowują dla nich polski obiad. Gdy do mieszkania przychodzą Stefan i Tolek zastają dantejskie sceny. Okazuje się, że mężczyźni się zatruli. W szpitalu Klara odnosi wrażenie, że Hubert odzyskuje świadomość i słyszy, co się do niego mówi. Pyrka odkrywa też, że Staś trzyma w pokoju sprzęt do ćwiczeń. Chłopak twierdzi, że tylko dba o kondycję, tymczasem intensywnie trenuje boks

Barwy Szczęścia
Artrama

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
M jak miłość - Kinga odwiedza Magdę
MTL Maxfilm
Newsy
Zmiana emisji "M jak miłość"! Czy dziś będzie pokazany nowy odcinek?

W związku z ważnymi wydarzeniami państwowymi czy meczami reprezentacji Polski stały program stacji telewizyjnych ulega zmianom. Dotychczas to brak kolejnego odcinka programu „ Rolnik szuka żony ” budziło największy sprzeciw fanów, a tym razem w związku z obchodami Święta Niepodległości, które wypada w poniedziałek, z anteny zniknie „ M jak miłość ”.  Jaki program zastąpi popularny serial? Czy we wtorek widzowie zobaczą kolejny premierowy odcinek „M jak miłość”? Czy 11 listopada będzie "M jak miłość"? Zmiany w emisji ulubionych programów wiążą się ze sporymi kontrowersjami ze strony widzów, tym bardziej kiedy serial, który oglądają od lat jest puszczany o tej samej porze. 11 listopada wieczorne programy zostają zastąpione „Koncertem dla Niepodległej”. W TVP2 zamiast „Barw szczęścia” i „M jak miłość” zostanie wyemitowany uroczysty koncert z okazji 100-rocznicy obchodów odzyskania niepodległości przez Polskę. Na szczęście zmiany w emisji "M jak miłość" dotyczą jedynie poniedziałku. We wtorek o stałej porze na antenie Dwójki pojawi się kolejny odcinek Emki, 1469. Widzowie mogą nie być do końca zadowoleni ze zmian, w końcu w tym tygodniu zobaczą tylko jeden odcinek serialu, a prawdziwe emocje czekają w 1470 odcinku, kiedy Ula zostanie napadnięta przez Grzelaka . Ten emocjonujący odcinek dopiero za tydzień!      

Gwiazdy na planie seriali M jak miłość i Barwy szczęścia
Facebook
Newsy
Premiera seriali TVP przesunięta! Kiedy "M jak miłość" i "Barwy szczęścia" pojawią się na antenie po wakacjach?

Widzowie hitowych seriali TVP już nie mogą się doczekać nowych odcinków. Tym bardziej, że na oficjalnych profilach serialu na Instagramie, co jakiś czas pojawiają się zapowiedzi tego, co będzie się działo w nowym sezonie. Jesienna ramówka miała rozpocząć się tuż po wakacjach, niestety premiery „ M jak miłość ”, „ Barw szczęścia ” czy „Na dobre i na złe” zostały przesunięte. Jak informuje „Świat Seriali” nowy sezon rozpocznie się później niż zapowiadano. Znamy daty! Kiedy wróci "M jak miłość" i "Barwy szczęścia" na antenę TVP? Premiery nowych odcinków najpopularniejszych seriali TVP zostały zmienione! Zostaną one wyemitowane później niż początkowo zapowiadano, a widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość. Serial „M jak miłość” na antenę TVP2 miał wrócić 2.09.2019 , czyli w pierwszy poniedziałek września. Teraz okazuje się, że zobaczymy go dopiero 10.09.2019. Na „Barwy szczęścia” fani będą musieli poczekać jeszcze dłużej. Nowy sezon miał pojawić się jeszcze w wakacje 19.08.2019, jednak ta data jest już nieaktualna i nowy termin emisji został wyznaczony na 2.09.2019. Nowy sezon „Na dobre i na złe” zostanie wyemitowany 11.09.2019, podobnie jak „ Na sygnale ”. Z kolei „Dziewczyny ze Lwowa” i „Krew z krwi” na antenie obejrzymy od 13.09.2019. Podoba Wam się ten pomysł?   "M jak miłość" "Barwy szczęścia"    

Oglądalność serialu Echo Serca
Seriale
Do obsady serialu "Echo serca" dołączy wielka gwiazda! Będzie rywalką Kamilli Baar! Kiedy nowe odcinki?

10 września na antenie TVP 1 rozpocznie się emisja drugiego sezonu „Echo serca”. Serial będzie pokazywany we wtorki o godzinie 21:40 - informują wirtualnemedia.pl.  Do obsady dołączy wielka gwiazda! Zobaczcie! Będzie drugi sezon "Echo serca"! A mowa o Annie Dereszowskiej! Choć gwiazdę widzieliśmy już pod koniec pierwszego sezonu, jej wątek w najnowszym znacznie się rozrośnie! Okazuje się, że w drugiej serii jej bohaterka, Agnieszka, będzie rywalizować z Magdaleną Borską (w tej roli Baar).  W „Echo serca” zobaczymy aktorów z 1. serii: Przemka Sadowskiego, Antoniego Pawlickiego, Julię Pogrebińską, Macieja Mikołajczyka, Lucynę Malec, Zbigniewa Zamachowskiego czy Dorotę Segdę. Pierwszy sezon „Echo serca” gromadził średnio 1,45 mln widzów. Czekacie na drugi? Anna Dereszowska w kolejnym serialu!  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner