Pod powierzchnią - Magda Boczarska i Bartłomiej Topa na planie serialu Magda Boczarska i Bartłomiej Topa na konferencji TVN Magda Boczarska i Bartłomiej Topa na konferencji TVN robią sobie selfie Magda Boczarska na konferencji TVN Pod powierzchnią - Magda Boczarska i Bartłomiej Topa na planie
Pod powierzchnią - Magda Boczarska i Bartłomiej Topa na planie serialu
Mat. promocyjne
1/7
Pod powierzchnią - Magda Boczarska i Bartłomiej Topa na planie serialu
Mat. promocyjne

 

Jesienią w TVN-ie zobaczymy dwa nowe seriale "Pułapka" i "Pod powierzchnią". W tym pierwszym główną rolę zagra Agata Kulesza, a w drugim Magdalena Boczarska. Początkowo to nie Boczarska miała grać w tej produkcji TVN-u, a Alicja Bachleda-Curuś. Ale aktorka tuż przed startem zdjęć do serialu, zrezygnowała z tej roli. O swojej decyzji napisała w oświadczeniu na Instagramie:

"Drodzy moi:) Jakiś czas temu w mediach pojawił się komunikat, że zagram główną rolę w nowym serialu TVN »Pod powierzchnią«. Niestety z przyczyn osobistych i rodzinnych nie będę mogła wziąć udziału w tej produkcji. Raz jeszcze dziekuję za zaufanie w powierzeniu mi tej roli. Serce boli, ale sami wiecie, że życie pisze czasami różne scenariusze. Ekipa i twórcy tego projektu (wspaniała obsada i reżyser, Borys Lankosz, z którym od momentu naszego pierwszego spotkania filmowego marze o wspołpracy) wkładaja w niego wiele uczucia i pasji, co sprawia, że powstanie coś naprawde wyjatkowego. Mam nadzeję, że kiedyś znów połaczy nas równie ciekawy projekt. Trzymam mocno kciuki za cala ekipe i z niecierpliwością czekam na emisję pierwszego odcinka. Polecam wszystkim!" - napisała na Instagramie aktorka.

Kiedy zobaczymy nowy serial TVN-u "Pod powierzchnią"? O czym będzie? Tego dowiesz się z kolejnych slajdów!

 

Zobacz: Plejada gwiazd na ramówce TVN! Chylińska w mini, Krupa tuż po ślubie, Szelągowska, Rozenek i wiele więcej!

2/7
Magda Boczarska i Bartłomiej Topa na konferencji TVN
ONS.pl

 

Widzowie TVN-u będą musieli chwilę poczekać na serial "Pod powierzchnią", bowiem zadebiutuje on na antenie TVN-u dopiero w październiku. Najpierw zobaczymy serial "Pułapka", który będzie emitowany od 9 września, w każdą niedzielę od godziny 21:30. Gdy serial się zakończy, TVN pokaże "Pod powierzchnią". Serial będzie emitowany od 21 października. O czym będzie? Kto w nim zagra? 

3/7
Magda Boczarska i Bartłomiej Topa na konferencji TVN robią sobie selfie
ONS.pl

 

 "Cieszę się na maxa, że zobaczycie mnie od października w nowej, dużej i ważnej dla mnie roli. Będzie się działo!", napisała na Instagramie Magda Boczarska, gdy wyszło na jaw, że zastąpi Alicję Bachledę-Curuś w nowym serialu TVN. Kto jeszcze zagra w tym serialu? Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat, Maria Kowalska i inni. O czym będzie nowy serial TVN-u?

4/7
Magda Boczarska na konferencji TVN
ONS.pl

 

"Pod powierzchnią" to opowieść o czwórce bohaterów. Każdy z nich zmaga się ze swoimi problemami, lękami i słabościami. 

Bartek (Bartłomiej Topa) jest dyrektorem szanowanego liceum i wspólnie z Martą (Magdalena Boczarska), nauczycielką języka polskiego, tworzą pozornie kochające się małżeństwo. Traumatyczne przejścia powodują, że para przeżywa poważny kryzys. Czy uda im się uratować swój związek przed rozpadem?

Maciek (Łukasz Simlat) jest ojcem Oli (Maria Kowalska), która po latach rozłąki wraca pod jego opiekę. Czy będzie w stanie odbudować więź ze zbuntowaną nastolatką, która obwinia go o rozpad rodziny?

Pod koniec wakacji ścieżki głównych bohaterów skrzyżują się, łącząc ich ze sobą już na zawsze. To pozornie błahe spotkanie da początek wielu burzliwym wydarzeniom. Kolejne głęboko skrywane sekrety i namiętności nieuchronnie doprowadzą do zbrodni… Czy można było jej zapobiec?

5/7
Pod powierzchnią - Magda Boczarska i Bartłomiej Topa na planie
Mat. promocyjne

"Pod powierzchnią" premiera 1 odcinka - 21 października o godz. 21.30 w TVN.

6/7
Pod powierzchnią - zdjęcia z planu nowego serialu TVN
Mat. promocyjne
7/7
Pod powierzchnią - zdjęcia z planu nowego serialu TVN
Mat. promocyjne