Plotkara - zdjęcia z planu serialu
Mat. promocyjne

"Plotkara" powraca! Kto zagra? Kiedy nowe odcinki? Wiemy!

Plotkara - zdjęcia z planu serialu
Mat. promocyjne

Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu "Plotkara"! Serial powróci do telewizji, ale nie w takiej wersji, jaką znamy. Co to znaczy? Nie pojawią się prawdopodobnie aktorzy, którzy grali w poprzednich sezonach. Kogo zatem zobaczymy?

Powrót "Plotkary" - kiedy premiera? 

W nowych odcinkach poznamy nowe pokolenie nastolatków z Upper East Side, które również uczy się w liceum Constance Billard-St.Judes School, a ich życie jest obserwowane i komentowane przez tytułową "Plotkarę". Twórcy zapowiadają, że w serialu zobaczymy, jak przez lata zmieniły się social media oraz miasto, w którym dzieje się akcja czyli Nowy Jork. Za nowe odcinki odpowiadają twórcy kultowych sezonów "Plotkary": Joshua Safran, Josh Schwartz i Stephanie Savage.

Osiem lat po zamknięciu oryginalnej strony Gossip Girl, kolejne pokolenie nastolatków z Upper East Side dostaje się w łapy Plotkary. W centrum wydarzeń będą social media i sposób, w jaki przekształciły życie dorastających nowojorczyków. To będzie serial o zmianach społecznych – mówi scenarzysta serialu "Plotkara".

Co wiadomo na temat serialu? Powstanie 10 odcinków, które wyemituje HBO Max, platforma streamingowa WarnerMedia. Wszystko wskazuje na to, że nie zobaczymy w nim aktorów ze "starej" wersji. Co o tym myślicie? Cieszycie się, że "Plotkara" powróci?

Zobacz także: Przystojniak z "Plotkary" oskarżony o gwałt! Szokujące informacje dotyczące Eda Westwicka!

Plotkara - Blake Lively i Leighton Meester na planie serialu
Mat. promocyjne

Oglądaliście poprzednie sezony?

East News

 

Więcej na temat Plotkara HBO
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43