Paweł Domagała ostatnio niemal całkowicie oddał się muzyce. Artysta wydał świetny krążek pt. "1984", na którym znalazł się jego wielki hit "Weź nie pytaj". Teraz jednak Paweł Domagała znowu wróci na ekrany. Canal+ ogłosił właśnie, że aktor zagra główną rolę w ich nowym serialu. Jak dowiadujemy się z komunikatu, prace nad tym projektem właśnie ruszyły!

Reklama

Paweł Domagała w serialu Canal+ pt. "Żmijowisko"

Canal+ pracuje właśnie nad nowym serialem kryminalnym. "Żmijowisko" będzie on adaptacją książki Wojciecha Chmielarza o tym samym tytule, która ukazała się na rynku w 2018 roku. Książka określana jest mianem polskiego thrilleru psychologicznego.

"Żmijowisko" opowiada o grupie 30-letnich znajomych ze studiów, którzy spotykają się po latach w tytułowym Żmijowisku. Podczas ich pobytu na wsi dochodzi do tragedii. W niewyjaśnionych okolicznościach ginie Ada, nastoletnia córka jednej z par.

Jak informuje Canal+, Paweł Domagała wcieli się w postać Arka, ojca Ady. Na razie nie wiadomo, kto jeszcze dołączy do obsady. Canal+ nie ujawnił również nazwiska reżysera, który zajmie się produkcją "Żmijowiska".

Czekacie na ten serial?

Zobacz także

Paweł Domagała wraca na ekrany!

East News
Reklama

Zobacz także: Czy będzie 3. sezon "Belfra"? Jest oficjalne stanowisko Canal+ w tej sprawie!

Reklama
Reklama
Reklama