Dorota Naruszewicz, Beatka z "Klanu" Dorota Naruszewicz, Beatka z "Klanu" Dorota Naruszewicz, Beatka z "Klanu" Dorota Naruszewicz, Beatka z "Klanu" Dorota Naruszewicz, Beatka z "Klanu"
Dorota Naruszewicz, Beatka z "Klanu"
1/5
Dorota Naruszewicz, Beatka z "Klanu"

Grała w "Klanie" jedną z głównych postaci - Dorota Naruszewicz - znana większości Polaków jako serialowa Beatka. Z hitem TVP pożegnała się w 2011 roku, ponieważ jak sama twierdziła, była znużona jej rolą w serialu. Jej bohaterka zaginęła za granicą i ślad po niej zaginął.

– 14 lat to jest bardzo dużo, a i postać mi się znudziła. Straciłam do niej serce oraz zamiłowanie i właściwie przez długi już czas trzymały mnie na planie przyjaźnie. Sama jestem widzem i jak setny raz z kolei oglądam ulubiony film w telewizji, jak piętnasty raz idę do teatru na ulubioną sztukę, moje odczucia, ciekawość, wrażliwość, emocje jako odbiorcy ulegają określonym zmianom, słabną – powiedziała w rozmowie z portalem Onet.pl.

Co się teraz dzieje z Dorotą Naruszewicz. 47-letnia aktorka sporadycznie pojawia się na małym ekranie, większość czasu poświęca swoim dwóm nastoletnim córkom. Kilka dni temu pojawiła się na prezentacji kosmetyków. 

 

Jak wygląda obecnie? Zobaczcie zdjęcia w galerii!

 

Zobacz też: "Miała dużo energii" Koledzy z produkcji Klanu poruszająco o serialowej pani Stasi. Jaka była przyczyna śmierci aktorki?

2/5
Dorota Naruszewicz, Beatka z "Klanu"

Tak teraz wygląda 47-letnia Dorota Naruszewicz. Aktorka przez około 14 lat grała w "Klanie". W 2011 roku pożegnała się na zawsze z serialem.

3/5
Dorota Naruszewicz, Beatka z "Klanu"

Dorota Naruszewicz obecnie pojawia się sporadycznie na małym ekranie. Od czasu do czasu przychodzi na pokazy filmowe czy na prezentacje kosmetyków.

 

Naszym zdaniem, jak na 47 lat wygląda pięknie! Zgadzacie się?

4/5
Dorota Naruszewicz, Beatka z "Klanu"
5/5
Dorota Naruszewicz, Beatka z "Klanu"
Więcej na temat Klan