M jak miłość - Kinga w szpitalu
Mat. prasowe

Kinga w „M jak miłość” jest już w zaawansowanej ciąży. Niestety tym razem pojawiają się niepokojące okoliczności, które sprawiają, że kobieta coraz bardziej boi się porodu. W 1423 odcinku serialu będzie chciała pilnie porozmawiać ze swoją przyjaciółką. Magda pojawi się od razu, bo wyczuje niepokój Kingi. Niestety nie spodziewa się tego, co usłyszy! Przyjaciółka wyjawi jej swoją ostatnią wolę. Zobaczcie, o co poprosi Magdę!

1/4
Mat. prasowe

Kinga i Piotrek długo starali się o trzecie dziecko. Ich zdziwienie na wieść, że będą rodzicami bliźniaków było ogromne. Niestety w trakcie tej ciąży Kinga nie czuje się najlepiej i ma coraz więcej niepokojących objawów. Lekarze ostrzegali ją, że musi na siebie uważać. 

2/4
Mat. prasowe

W 1423 odcinku dowiemy się, że do porodu zostało już tylko kilka dni, a Zduńska zacznie bardzo obawiać się tego dnia i poprosi Magdę o rozmowę.  Co powie przyjaciółce i jaka będzie jej reakcja...

3/4
M jak miłość - Kinga w szpitalu
MTL Maxfilm

Kinga poprosi Magdę, aby przyjaciółka zajęła się jej rodziną, jeśli jej samej coś się stanie. Zduńska obawia się, że w czasie porodu coś może pójść nie tak i ona umrze. Przyjaciółka będzie zszokowana tym co usłyszy! Po tej rozmowie Piotrek zaprosi Kingę na randkę i przygotuje dla niej wielką niespodziankę. Nie uwierzycie, co się stanie potem...

4/4
Mat. prasowe

Piotrek będzie chciał zrobić Kindze niespodziankę, jednak to co zobaczy tak ją zaskoczy, że zacznie rodzić! Niebawem dowiemy się, czy poród przebiegł bez komplikacji, których tak bała się Zduńska!

 

Zobacz takżeJak Magda dowie się o romansie Anki i Budzyńskiego w "M jak miłość"? Trudno w to uwierzyć!

Więcej na temat M jak miłość