Wyniki oglądalności Sprawiedliwi. Wydział Kryminalny

"Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny" lepsi niż "Big Brother"? Czy będzie kolejny sezon? Wiemy!

Wyniki oglądalności Sprawiedliwi. Wydział Kryminalny

Są już wyniki oglądalności szóstego sezonu serialu "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny"! Hit Czwórki oglądało średnio aż 1,8 mln widzów - czytamy w informacji prasowej. Produkcja walczyła z nadawanym w tym samym czasie Big Brotherem. Czy udało jej się pokonać show TVN 7?

Okazuje się, że tak! Jak czytamy:

W paśmie emisji – od poniedziałku do czwartku o godz. 20 – serial walczył z nowym „Big Brotherem”, odnosząc spektakularny sukces m.in. wśród młodej widowni, należącej do tzw. „generacji Z”, określanej też jako pokolenie internetowe.  W grupie ludzi przed trzydziestką „Sprawiedliwi...” uzyskali 11,2 % (SHR All 16-29) udziałów w rynku - prawie dwa razy więcej niż „Big Brother” (6,9% SHR All 16-29) . W grupie 4+ przewaga serialu Czwórki nad reality show TVN7 była 2,5-krotna: 12% udziałów i 1,8 mln widzów „Sprawiedliwych…” – w porównaniu do 4,8% udziałów i 0,7 mln osób oglądających „Big Brothera”.

Czy powstanie więc kolejna seria? Oczywiście, że tak! W czerwcu we Wrocławiu rozpoczną się pracę nad siódmym już sezonem, który widzowie zobaczą jesienią - oczywiście w TV 4! 

Zobacz także: Do serialu "Przyjaciółki" dołącza znana aktorka! Namiaszała już w "M jak miłość", czy to samo zrobi tutaj?

Serial Czwórki hitem!

"Sprawiedliwi. Wydział kryminalny"

Jaka będzie odpowiedź TVN?

Małgorzata Ohme i Agnieszka Woźniak-Starak na planie show Big Brother
East News

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23