Małgorzata Kożuchowska Pod powierzchnią - Alicja Bachleda-Curuś Pod powierzchnią - Alicja Bachleda-Curuś Pod powierzchnią - Alicja Bachleda-Curuś
Małgorzata Kożuchowska
Materiały prasowe
1/4
Małgorzata Kożuchowska
Materiały prasowe

 

Kiedy okazało się, że serial "Druga Szansa" z Małgorzatą Kożuchowską spada z anteny TVN, wszyscy zaczęli zastanawiać się, co go zastąpi. Wiemy już teraz, że stacja produkuje aż dwa nowe seriale. W jednym z nich - "Pułapce", główną rolę gra Agata Kulesza. Teraz poznaliśmy szczegóły drugiej produkcji - "Pod powierzchnią". Ujawniono gwiazdorską obsadę oraz zarys fabuły! Poznajcie szczegóły w naszej galerii!

 

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska żegna się z widzami "Drugiej Szansy"! Jest zawiedziona?!

 

2/4
Pod powierzchnią - Alicja Bachleda-Curuś

 

W serialu "Pod powierzchnią" zagra... Alicja Bachleda Curuś! TVN stawia więc na naprawdę mocne nazwiska! Wystąpią w nim również Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat oraz debiutująca Maria Kowalska. O czym będzie?

 

Nowa produkcja to serial obyczajowy, który wciągnie widzów pod powierzchnię zagadkowych relacji pomiędzy czwórką głównych bohaterów. Pozornie kochające się małżeństwo (Alicja Bachleda-Curuś i Bartłomiej Topa) skrywa przed światem swoją tajemnicę. Ojciec i zbuntowana nastolatka (Łukasz Simlat i Maria Kowalska) próbują na nowo stworzyć rodzinę. Pewnego dnia pod koniec wakacji, ścieżki tych bohaterów skrzyżują się plącząc ich losy już na zawsze. To nieuchronne spotkanie da początek burzliwym wydarzeniom pełnym namiętności. Ale im silniej będą się starali budować szczęśliwe życie, tym bardziej będą tonąć w rzece własnych słabości. A wszystko to doprowadzi do zbrodni... Czy można było jej zapobiec?

 

Zobacz: Colin Farrell wyszedł z odwyku. Czy wspierała go Alicja Bachleda Curuś?

3/4
Pod powierzchnią - Alicja Bachleda-Curuś

 

Na razie nie wiadomo, czy „Pod powierzchnią” rzeczywiście będzie nadawany w miejscu „Drugiej Szansy”. Jednak już teraz wszyscy zastanawiają się, czy to właśnie Alicja Bachleda Curuś będzie główną gwiazdą stacji! Warto jednak dodać, że Małgorzata Kożuchowska w swoim oświadczeniu napisała, że TVN szykuje kolejny serial z nią w roli głównej:

Nie wspominałam Wam wcześniej, ale wydaje się, że mamy już oficjalną decyzję - i za rok prawdopodobnie zaproszę Was do wspólnego oglądania pierwszego odcinka mojego nowego serialu - napisała gwiazda w marcu tego roku.

Jest więc szansa, że najpierw zobaczymy seriale "Pułapka" i "Pod powierzchnią" (jesienna ramówka), a potem nowość z Małgosią Kożuchowską! 

 

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell znowu razem?! Ta wiadomość nie ucieszy Marcina Gortata...

 

4/4
Pod powierzchnią - Alicja Bachleda-Curuś

 

Co jeszcze wiemy o nowym serialu TVN? To kolejny autorski projekt stacji, od początku rozwijany przez Zespół Produkcji Fabularnej, który nadzoruje Marta Grela-Gorostiza. Główną scenarzystką serialu jest Kaśka Śliwińska-Kłosowicz. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w lipcu i potrwają do października, a realizowane będą w Warszawie oraz w Płocku, w którym to osadzona została fabuła. Kierownikiem  produkcji serialu „Pod powierzchnią” jest Krzysztof Łojan, a producentem - Karolina Izert.