Maja Ostaszewska Maja Ostaszewska Maja Ostaszewska, Sonia Bohosiewicz Sonia Bohosiewicz Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska
East News/ONS
1/5
Maja Ostaszewska
East News/ONS

Już wkrótce premiera najnowszego serialu stacji TVN. "Diagnoza" to nowy serial medyczny z Mają Ostaszewską w roli głównej. Zapowiada się na wielki hit. Na prezentacji jesiennej ramówki stacji nie mogło zabraknąć twórców serialu "Diagnoza". Co wiemy o nowej produkcji TVN? Kogo zobaczymy w obsadzie oraz kiedy pierwszy odcinek? Zebraliśmy wszystkie informacje w fotogalerii!

 

Zobacz też: Maja Ostaszewska zdradziła kulisy serialu "Diagnoza"! Zapowiada się hit?

 

Zobaczcie zdjęcia!

 

Polecamy: Czy nowy serial TVN "Diagnoza" będzie hitem na miarę "Drugiej Szansy"? Byliśmy na planie!

2/5
Maja Ostaszewska
East News

O czym będzie serial "Diagnoza"?

 

"Diagnoza" to serial medyczny, którego akcja będzie się toczyć w szpitalu w Rybniku. Główną bohaterkę serialu Annę Nowak (Maja Ostaszewska) poznamy już w pierwszym odcinku. Ambitna lekarka przyleci na Śląsk w ważnej dla siebie sprawie. W wyniku nieprzewidzianych zdarzeń, Anna trafi do szpitala, gdzie usłyszy diagnozę "amnezja". W walce o powrót do zdrowia będą ją wspierać lekarze Specjalistycznego Szpitala nr 4 w Rybniku. Anna Nowak będzie próbowała odzyskać pamięć i odkryć, kim naprawdę jest. Nie zabraknie ogromnych, nierzadko skrajnych emocji, zaskakujących zwrotów akcji, interesujących przypadków medycznych.

 

Zobacz też: Ruszają zdjęcia do nowego serialu medycznego TVN z Mają Ostaszewską! Znamy szczegóły

3/5
Maja Ostaszewska, Sonia Bohosiewicz
East News

Kto zagra w serialu "Diagnoza"?

 

W obsadzie serialu "Diagnoza" zobaczymy wielu popularnych polskich aktorów. Oprócz Mai Ostaszewskiej, która zagra główną rolę, w "Diagnozie" pojawią się również m.in. Maciej Zakościelny, Adam Woronowicz, Magda Popławska, Sonia Bohosiewicz oraz Antoni Królikowski.

4/5
Sonia Bohosiewicz
ONS

Sonia Bohosiewicz wcieli się w postać Wandy Jureczko, pielęgniarki oddziałowej i charakternej Ślązaczki. 

5/5
Maja Ostaszewska
ONS

Kiedy pierwszy odcinek serialu "Diagnoza"?

 

Premiera serialu "Diagnoza" w stacji TVN przewidziana jest na 5 września. Serial będzie emitowany we wtorki o godzinie 21:30.