Nowa postać w serialu!

W przyszłym tygodniu do "Policjantek i policjantów" dołączy nowa funkcjonariuszka. Aleksandra Zatońska nie od razu będzie mogła liczyć na wsparcie kolegów po fachu. Juliuszowi nie spodoba się jej podejście do spraw zawodowych, a jej partner Szymon okaże się jej kompletnym przeciwieństwem!

Reklama

-Wcielę się w rolę Joanny Zatońskiej. Aśka będzie jeździła w patrolu z Szymonem. To będzie udany duet, bo nasze postaci się różnią - powiedziała Magda Szczepanek, którą już niedługo zobaczymy na ekranie TV4.

Zobacz: "Policjantki i policjanci": Mikołaja czeka kolacja z mamą Karoliny! Julia chce zabrać dziecko Emilce! Co jeszcze w serialu?

Emisja 16-20 kwietnia o 19:00 w TV4.

Zobacz także

Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu? "Policjanci i policjantki opis odcinków 395 - 399:

Trwa akcja ratowania rodziny Krzysztofa. Zapała opiekuje się Emilką, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Na posterunku odczuwalne są braki kadrowe. Trzeba przyjąć nowych adeptów. Nowy stróż prawa okaże się barwnym kompanem na służbie.

Juliusz zaczyna dzień pracy od kłótni z nową funkcjonariuszką. Policjantowi nie podoba się swobodne zachowanie Zatońskiej. Tego dnia dochodzi również do włamania do sklepu z biżuterią i napaści na jego właścicielkę. W ujęciu sprawców nieoczekiwanie pomagają... ich żony. Tymczasem Aleksandra Wysocka awansuje na starszego sierżanta. Koledzy gratulują jej.

Nowa gwiazda w serialu "Policjanci i policjantki".

materiały prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama