Na wspólnej - nowe odcinki, co się wydarzy? Na wspólnej - nowe odcinki, co się wydarzy? Na wspólnej - nowe odcinki, co się wydarzy?
Mat. prasowe
1/4
Mat. prasowe

 

Widzowie "Na Wspólnej" muszą się przygotować na kolejne, mocne przeżycia. Przypomnijmy, że niedawno pożegnaliśmy jedną z bohaterek graną przez Laurę Breszkę. Natalia, kochanka Marka Zimińskiego (Grzegorz Gzyl) zginęła pod kołami auta. Teraz z kolei śmierć zajrzy w oczy innej bohaterce. Mama Ewy, tuż przed jej ślubem, trafi do szpitala! Czy to oznacza, że Ewa Hoffer (Ewa Gawryluk) i przystojny doktor Ostrowski (Marek Kalita) nie powiedzą sobie "tak"?

Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Jak dobrze znasz "Na Wspólnej"? Ostrzegamy! To QUIZ tylko dla prawdziwych fanów?

2/4
Na wspólnej - nowe odcinki, co się wydarzy?

 

Ewa urządzi wieczór panieński, na który zaprosi swoje najbliższe przyjaciółki, w tym między innymi Izę (Anna Korcz), Dankę (Lucyna Malec) oraz Agnieszkę (Katarzyna Walter). Wśród gości pojawi się także mama Ewy, która nie będzie kryła swojego szczęścia z faktu, że jej jedyna córka wychodzi za mąż. Tym bardziej, że kobieta robiła wszystko, aby zachęcić doktora Ostrowskiego do oświadczyn. Jednak podczas wspólnej zabawy seniorka straci przytomność i trafi do szpitala!

 

Zobacz także: Gwiazda "Na Wspólnej" zgoliła włosy! Jak wygląda teraz serialowa Emilka?

3/4
Na wspólnej - nowe odcinki, co się wydarzy?

 

Mama Ewy trafi do szpitala z atakiem serca! Na szczęście jej przyszły zięć otoczy ją opieką i zrobi wszystko, aby seniorka doszła do siebie i pokonała kryzys. Czy te nagłe problemy przeszkodzą Ewie i Ostrowskiemu w ślubie?

4/4
Na wspólnej - nowe odcinki, co się wydarzy?

 

Mimo tego, że mama Ewy nadal będzie przebywała w szpitalu, zakochani postanowią nie odwoływać ślubu. W 2730. odcinku "Na Wspólnej" Ewa i Ostrowski zjawią się w urzędzie stanu cywilnego, aby wstąpić w związek małżeński. Igor (Kuba Wesołowski), syn Ewy, zadba o to, aby jego babcia mogła zobaczyć całą uroczystość ze szpitalnego łóżka. Jak mu się to uda? Dowiemy się tego już we wtorek 14 sierpnia!

Więcej na temat Na Wspólnej