x-news
Co się wydarzy w nowych odcinkach?
1/5
x-news

 

W 2684 odcinku "Na Wspólnej" Natalia (Laura Breszka) i Szymek (Oliwia Glanowska) wyjdą ze szpitala. Młoda mama zacznie panikować i zda sobie sprawę, że w ogóle nie ma instynktu macierzyńskiego. Marek (Grzegorz Gzyl) uspokoi kochankę i powie jej, by przytuliła dziecko. Chłopiec usłyszy bycie jej serca i od razu zaśnie, a Natalia odetchnie z ulgą. Niestety gdy Zimiński na chwile zniknie, kobieta znów zacznie mieć ataki paniki! 

 

Zobacz: Gwiazda "Na Wspólnej" często odwiedza szpital psychiatryczny, i sama wyjaśnia, co tam robi

2/5
x-news

Marek pójdzie na zakupy, a Natalia nie poradzi sobie sama z dzieckiem. Po powrocie Zimiński zastanie zapłakaną Natalię ze zdenerwowanym Szymkiem na rękach. Kobieta zacznie się obwiniać o to, że jest złą matką i w ogóle nie wie, jak zajmować się własnym synkiem... To co wydarzy się dalej, nawet Wam się nie śniło!

3/5
x-news

W 2684 odcinku "Na Wspólnej" Marka obudzi płacz dziecka. Zimiński szybko zorientuje się, że Natalia wyszła  z domu i nie wzięła ze sobą telefonu. Szymek będzie głody, a Marek od razu zadzwoni po najstarszą córkę i poprosi o pomoc. Gosia (Anna Kerth) szybko przyjedzie na miejsce z mlekiem dla chłopczyka. Szymek się naje i znów zaśnie. 

4/5
x-news

Marek podziękuje Gosi za pomoc i szybką interwencję. Gdyby nie ona nie udałoby mu się zapanować nad dzieckiem tęskniącym za matką. Niedługo później do domu wróci Natalia... 

5/5
x-news

Gosia minie się z nią w drzwiach i powie z sarkazmem, że ma już nakarmione dziecko. Natalia znów zaleje się łzami, a Marek będzie ją pocieszać. Cóż... córka Zimińskiego zwyczajnie nie lubi nowej kochanki ojca. Co wydarzy się dalej? 

 

Zobacz: Laura Breszka znika z "Na Wspólnej"! Dlaczego?

Więcej na temat Na Wspólnej