Misiek Koterski, Joanna Opozda
1/10
Misiek Koterski, Joanna Opozda

Misiek Koterski kilka dni temu stracił cały swój fanpage na Facebooku z 40 tys. lajków. Aktor nie wie, jak do tego doszło.

Dzisiaj włosy stanęły mi dęba 😂 wywaliło mi stronę prawie 40 tys lajków 😤😥😭😪 Ale nie ma to jak zacząć od zera 😄💪🐻👑👊 dziękuje ze pomagacie mi sie odbić od dna lajkersi. Ja sie na tym kompletnie nie znam 😄 zniknęło i ... 😄 zaczynam od zera jak zawsze - napisał aktor na swoim nowym Facebooku.

Koterski postanowił zorganizować szeroko zakrojoną akcję "Misiek reaktywacja". W 6 dni zebrał już ponad 11 tys. fanów! Wspomagają go w tym inne gwiazdy, głównie z Pierwszej Miłości, ale nie tylko! Aneta Zając, Marcin Mroczek, Mariusz Pudzianowski! I dzięki nim fanpage Miśka rośnie w siłę. A Misiek Koterski ze wszystkimi robi sobie zdjęcia i dziękuje za wsparcie.

Walka o lajki trwa 😂 2 tysiące polubien w niecały dzień 😄💪🐻 Dziękuje z całego serca lajkersi 😍👊👑 !!!!!!

 

Akcja - Misiek - reaktywacja trwa 😄 dzień drugi 7000 lajkow !!! Czad 😄💪 ale sie cieszę 😄😄😄 jak dziecko , tym raz dziękuje za wsparcie ikonie pierwszej miłości , mistrzyniy tańca , wspaniałej Aneta Zając Official buziulki Aneta 😘 I oczywiście wam jedynym nie powtarzalnym Lajkersom 💪👑👊 do bojuuu !!!

A czy ty już polajkowałeś fanpage Miśka Koterskiego?

 

Zobacz także: Misiek Koterski w serialu "Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny". Kogo zagra? ZDJĘCIA

2/10
Misiek Koterski
3/10
4/10
Misiek Koterski, Mariusz Pudzian
5/10
Misiek Koterski, Mateusz Banasiuk
6/10
Misiek Koterski, Katarzyna Ankudowicz
7/10
Misiek Koterski, Aneta Zając
8/10
Misiek Koterski, Tomasz Oświeciński
9/10
Misiek Koterski, Łukasz Płoszajski
10/10
Marcin Mroczek, Misiek Koterski