Mat. prasowe

"Włożył mi rękę w majtki, kazał rozebrać się do naga" Gwiazdor "Diagnozy" był molestowany seksualnie

Mat. prasowe

 

Michał Czernecki to aktor, któremu największą popularność w ostatnim czasie przyniosła rola Piotra Sadzika w "Diagnozie". Jego postać jest sympatyczna, ciepła i optymistycznie nastawiona do świata. Prywatnie Michał Czernecki również jest szczęśliwym mężem oraz ojcem. Niestety, nie zawsze tak było. W przeszłości aktor borykał się z wieloma problemami. W jednym z wywiadów gwiazdor "Diagnozy" wyznał, że aż dwukrotnie chciał odebrać sobie życie!

 

Zobacz także: Gwiazdor "Diagnozy" chciał dwa razy popełnić samobójstwo! Dlaczego?! Kto go uratował?

 

Michał Czernecki był molestowany seksualnie

Teraz aktor wyjawił jeszcze więcej bolesnych szczegółów ze swojego życia. Michał Czernecki wydał bowiem autobiografię, w której rozlicza się z traumatyczną przeszłością. Okazuje się bowiem, że mężczyzna w młodości był molestowany seksualnie! Jego oprawcą stał się wychowawca na obozie harcerskim! Mężczyzna kazał im się między innymi obnażać. W stosunku do Michała  Czerneckiego pozwolił sobie też na więcej..

- Pamiętam, że szliśmy jakąś wąską drogą i on nagle zaczął mówić o masturbacji. Zapytał, czy to robię i zapewnił, że to jest zupełnie normalne i że na przykład w wojsku jest tak, że mężczyźni robią to w grupach, w swojej obecności i to jest taki męski rytuał (...). I nagle Roman zapytał: "A ty sprawdzałeś, czy z tobą tam jest wszystko OK? Czy ja mogę sprawdzić?", po czym włożył mi rękę w majtki i mnie dotknął. Tak po prostu - wyznał Michał Czernecki w swojej książce.

To nie wszystko, czego dopuścił się wychowawca na obozie. Mężczyzna poniżał także swoich podopiecznych i upokarzał. 

- Kazał nam się rozebrać do naga. Ale myślę, że ponieważ było nas dwóch i prawie świtało, nie miał odwagi nas wykorzystać seksualnie. Postawił na sadyzm, który być może też go jakoś kręcił. Kazał nam czołgać się nago w bardzo ostrej, wysokiej trawie wspomina Michał Czernecki.

Sprawiedliwości stało się jednak za dość. Aktor w swojej książce wyznał, że jego oprawca przebywa właśnie w więzieniu.

 

POLECAMY: Aktorka znika z "Diagnozy" na zawsze?! Mamy komentarz producentki serialu

 

Michał Czernecki zdobył się na szczere wyznanie

Michał Czernecki Ucho Prezesa
ONS

 

Lubicie jego postać w "Diagnozie"?

Michał Czernecki zdradził, co wydarzy się w serialu "Diagnoza"
mat. prasowe

Więcej na temat Diagnoza
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17