Mat. prasowe
Seriale

"Włożył mi rękę w majtki, kazał rozebrać się do naga" Gwiazdor "Diagnozy" był molestowany seksualnie

"Włożył mi rękę w majtki, kazał rozebrać się do naga" Gwiazdor "Diagnozy" był molestowany seksualnie

 

Michał Czernecki to aktor, któremu największą popularność w ostatnim czasie przyniosła rola Piotra Sadzika w "Diagnozie". Jego postać jest sympatyczna, ciepła i optymistycznie nastawiona do świata. Prywatnie Michał Czernecki również jest szczęśliwym mężem oraz ojcem. Niestety, nie zawsze tak było. W przeszłości aktor borykał się z wieloma problemami. W jednym z wywiadów gwiazdor "Diagnozy" wyznał, że aż dwukrotnie chciał odebrać sobie życie!

 

Zobacz także: Gwiazdor "Diagnozy" chciał dwa razy popełnić samobójstwo! Dlaczego?! Kto go uratował?

 

Danuta Stenka odchodzi z serialu "Diagnoza"!? Aktorka zdradziła Party.pl losy swojej postaci!

Michał Czernecki był molestowany seksualnie

Teraz aktor wyjawił jeszcze więcej bolesnych szczegółów ze swojego życia. Michał Czernecki wydał bowiem autobiografię, w której rozlicza się z traumatyczną przeszłością. Okazuje się bowiem, że mężczyzna w młodości był molestowany seksualnie! Jego oprawcą stał się wychowawca na obozie harcerskim! Mężczyzna kazał im się między innymi obnażać. W stosunku do Michała  Czerneckiego pozwolił sobie też na więcej..

- Pamiętam, że szliśmy jakąś wąską drogą i on nagle zaczął mówić o masturbacji. Zapytał, czy to robię i zapewnił, że to jest zupełnie normalne i że na przykład w wojsku jest tak, że mężczyźni robią to w grupach, w swojej obecności i to jest taki męski rytuał (...). I nagle Roman zapytał: "A ty sprawdzałeś, czy z tobą tam jest wszystko OK? Czy ja mogę sprawdzić?", po czym włożył mi rękę w majtki i mnie dotknął. Tak po prostu - wyznał Michał Czernecki w swojej książce.

To nie wszystko, czego dopuścił się wychowawca na obozie. Mężczyzna poniżał także swoich podopiecznych i upokarzał. 

- Kazał nam się rozebrać do naga. Ale myślę, że ponieważ było nas dwóch i prawie świtało, nie miał odwagi nas wykorzystać seksualnie. Postawił na sadyzm, który być może też go jakoś kręcił. Kazał nam czołgać się nago w bardzo ostrej, wysokiej trawie wspomina Michał Czernecki.

Sprawiedliwości stało się jednak za dość. Aktor w swojej książce wyznał, że jego oprawca przebywa właśnie w więzieniu.

 

POLECAMY: Aktorka znika z "Diagnozy" na zawsze?! Mamy komentarz producentki serialu

 

Michał Czernecki zdobył się na szczere wyznanie

Michał Czernecki Ucho Prezesa
ONS

 

Lubicie jego postać w "Diagnozie"?

Michał Czernecki zdradził, co wydarzy się w serialu
mat. prasowe

Diagnoza, nowe odcinki, co się wydarzy? OPIS, streszczenie
Seriale
Wraca "Diagnoza"! Czy nowa ordynator chce pozbyć się Anny? Obawia się jej nawet Artman!
Wraca "Diagnoza"! Czy nowa ordynator chce pozbyć się Anny? Obawia się jej nawet Artman!
Mat. prasowe
Seriale
Za nami ostatni odcinek "Diagnozy", czy serial wróci na antenę TVN? Stacja podjęła decyzję
Za nami ostatni odcinek "Diagnozy", czy serial wróci na antenę TVN? Stacja podjęła decyzję

  Świetne wiadomości dla fanów "Diagnozy" . Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, stacja TVN podjęła decyzję o kontynuowaniu serialu! We wtorek, 27 listopada, widzowie mogli zobaczyć ostatni odcinek trzeciej serii "Diagnozy", ale już za kilka miesięcy na antenie pojawi się kolejny, czwarty sezon. Nowe odcinki serialu będą emitowane wiosną 2019 roku. Okazuje się również, że do produkcji dołączą nowi aktorzy!    Kto dołączy do serialu "Diagnoza"? Według wirtualnemedia.pl, w czwartej odsłonie "Diagnozy" pojawią się Maciej Stuhr i Agnieszka Wachulska. Prace na planie nowego sezonu już się zaczęły. Co wydarzy się w życiu bohaterów serialu? Kolejny sezon zaczynamy spektakularnie. Nie mogę za wiele zdradzać, ale tym razem główni bohaterowie staną w obliczu śmiertelnego zagrożenia. W trójkącie Anna - Michał - Artman wydarzą się sytuacje, które zaskoczą wszystkich. Miłość, nienawiść, odkupienie win, zemsta - taki będzie czwarty sezon - w rozmowie z portalem zdradziła Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, główna scenarzystka "Diagnozy". A ile osób oglądało trzeci sezon serialu? Wirtualnemedia informują, że "Diagnoza" przyciągała średnio 1,7 mln widzów.  Czekacie na czwarty sezon "Diagnozy"? Zobacz także:  "Włożył mi rękę w majtki, kazał rozebrać się do naga" Gwiazdor "Diagnozy" był molestowany seksualnie   Powstanie czwarty sezon "Diagnozy". Trzeci sezon serialu oglądało średnio 1,7 mln widzów.  

Michał Czarnecki
ONS.pl
Newsy
Gwiazdor "Diagnozy" chciał dwa razy popełnić samobójstwo! Dlaczego? Kto go uratował?
Co się stało?

  Michał Czarnecki, gwiazdor serialu "Diagnoza" i ""Ucho prezesa" ma 40 lat (wczoraj 4. kwietnia obchodził 40. urodziny). Jest szczęśliwym ojcem i mężem, odnosi sukcesy w zawodzie, ale nie zawsze tak było. Aktor w wywiadach otwarcie przyznaje się do tego, że miał dwie próby samobójcze i dopiero po kilku terapiach udało mu się wyjść na prostą. - Niczego od życia nie oczekiwałem, wydawało mi się, że szybko umrę, tak jak mój ojciec.  Miałem ciężkie przejścia, dwie próby samobójcze. Długo się wahałem, czy w ogóle chcę żyć. Ani się w to życie nie angażowałem, ani z niego nie rezygnowałem, to było jakieś trwanie. Dopiero ostatnich kilka lat jest inne. Zdecydowałem, że jednak chcę tu zostać, że to nie jest przypadkowe. (...) Za pierwszym razem prawie się udało. Długo mnie to męczyło i żeby się od tego uwolnić, jakoś to sobie ułożyć, spisałem to wszystko - powiedzial wywiadzie dla Interia.pl   Dlaczego Czarnecki chciał się zabić?   Aktor przynzał, że powodował nim lęk. Kiedyś bałem się wszystkiego. Jako dziecko miałem ogromne poczucie winy, że nie mogłem zapobiec śmierci ojca. Jeśli rodzic nie zdejmie z dziecka takiej odpowiedzialności, to ono będzie ją niosło. A jeśli jako dorosły nie przepracowałbym tego ciężaru, to w naturalny sposób przerzuciłbym go na swoje dzieci. Tego nie chciałem. Dlatego teraz, po wielu terapiach, czuję się wolny. Nawet kiedy myślę o śmierci, nie czuję strachu, ale raczej ciekawość jak to będzie - powiedzial w wywiadzie dla WeMen.   Michał Czarnecki zrozumiał, że trzeba umieć sobie wybaczać.   Ja to robię, już nie karzę się poczuciem winy za każdy popełniony błąd. Poczucie winy towarzyszyło mi przez wiele lat, ale przepracowałem je i skończyłem z tym. Bo inaczej nie da się iść do przodu. Mój tata w podobnej sytuacji nie poszedł do przodu i...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner