Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Mariusz i Anna z "Rolnik szuka żony 2"
Facebook
Seriale

Mariusz z "Rolnik szuka żony" został aktorem! Zagrał w znanym polskim serialu

Mariusz Smaga wziął udział w 2. edycji "Rolnik szuka żony". Jego serce skradła bowiem piękna rolniczka, Anna Michalska. Mężczyźnie udało się pokonać rywali. Anna Michalska to właśnie jego wybrała na swojego partnera. Niestety, jak wiemy, ich miłość zakończyła się wielkim rozczarowaniem.

Mariusz po tym wielkim zawodzie miłosnym na chwilę zniknął z show-biznesu. Jednak teraz wraca i to w całkiem nowej roli. Mariusz Smaga został bowiem... aktorem! W którym polskim serialu zagrał? Dowiecie się tego z naszej galerii!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA
Newsy
Po zakończeniu 6. edycji "Rolnik szuka żony" program zniknie z TVP? Jest decyzja stacji!

Powstanie nowa edycja programu "Rolnik szuka żony"? Władze TVP podjęły już decyzję w sprawie dalszych losów show o rolnikach! Od kilku tygodni widzowie mogą oglądać najnowszą, szóstą edycję programu prowadzonego przez Martę Manowską. Tym razem swoich wielkiej miłości szukają Seweryn, Sławomir, Adrian oraz Jakub. W show brał również udział Waldemar, ale ostatecznie rolnik nie zaprosił żadnej kandydatki do swojego domu i teraz jego dalsze losy nie są pokazywane w nowych odcinkach programu. Jeszcze nie wiemy, czy wszyscy rolnicy znajdą swoje szczęście w programie, ale wiadomo już, czy w przyszłości zobaczymy kolejną odsłonę "Rolnik szuka żony"!  Powstanie kolejna edycja "Rolnik szuka żony"? Chociaż szósta edycja programu ruszyła zaledwie kilka tygodni temu, to władze TVP już zapowiedziały kolejną odsłonę show! Na fanpage'u programu na Facebooku pojawił się nawet specjalny filmik, w którym Marta Manowska zachęca rolników i rolniczki do udziału w siódmej edycji "Rolnik szuka żony"!  Dzięki programowi "Rolnik szuka żony" narodziło się wiele szczęśliwych par i rodzin. Ich historie pokazują, że na miłość wystarczy się otworzyć i dać sobie szansę. Jesteś rolnikiem albo rolniczką stanu wolnego i szukasz miłości? Pragniesz poznać kogoś z kim odmienisz swoje życie? Napisz i opowiedz nam o sobie, zgłoś się do kolejnej edycji programu "Rolnik szuka żony"- zachęca prowadząca show.  Chcielibyście wystąpić w programie "Rolnik szuka żony"? Jeżeli tak, to musicie wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie TUTAJ . Według informacji zawartych w regulaminie programu zgłoszenia można wysyłać do 29 lutego 2020 roku. To co, zgłosicie się? Zobacz także:  Już rok...

Anna i Jakub w programie Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Anna żałuje, że zgłosiła się do programu "Rolnik szuka żony"? Posłuchajcie, co zdradziła nam kandydatka Jakuba!

Anna czy Ewa? Która kandydatka skradnie serce Jakuba z najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Tego dowiemy się dopiero za kilka tygodni, ale po pierwszych odcinkach hitu TVP chyba wszystko wskazuje na to, że największe szanse u rolnika ma Anna. Piękna kobieta już na pierwszym spotkaniu zrobiła na Jakubie pozytywne wrażenie. Teraz widzowie będą mogli zobaczyć, czy po przyjeździe do domu rolnika pojawi się między nimi uczucie. Nam udało się porozmawiać z Anną, która przed kamerą Party.pl zdradziła, czy żałuje, że zgłosiła się do programu! Musicie posłuchać, co powiedziała nam kandydatka Jakuba! Zobacz także:   Marlena z "Rolnik szuka żony" ciężko pracuje, aby mieć na leki dla chorej matki. Internauci stanęli w jej obronie Jakub wybierze Annę?

Seweryn na planie Rolnik szuka żony 6
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
"Co to za rolnik, który pierwszy raz widzi jak krowa się cieli"! Widzowie ostro o Sewerynie! Jest komentarz produkcji

Ostatni odcinek programu "Rolnik szuka żony" przyniósł widzom naprawdę sporo emocji! Głównie za sprawą Diany, która odkryła, że Seweryn miał kontakt z Marleną poza show TVP. Kandydatka rolnika zdemaskowała go podczas randki, na której zadała mu kilka konkretnych pytań. Diana sprawdzała, czy Seweryn przyzna się, że utrzymywał kontakt z Marleną m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych, ale rolnik wszystkiemu zaprzeczał. Kilka minut później Diana powiedziała głośno, że Marlena opowiedziała jej o wszystkim i dopiero wtedy Seweryn przyznał się do kłamstwa. Internauci byli wściekli na rolnika! W sieci pojawiło się sporo negatywnych komentarzy. Okazuje się jednak, że fani programu krytykują Seweryna nie tylko za to, że oszukał Dianę. Internauci byli w szoku kiedy zobaczyli, jak rolnik zareagował, kiedy okazało się, że jego krowa się cieli! Zobacz także:   "Jako mężczyzna dla mnie zostałeś skreślony" Smutna randka Diany i Seweryna oraz łzy Marleny w "Rolnik szuka żony"! Internauci krytykują Seweryna Emocje związane z Dianą zostały przerwane przez wyjątkowe wydarzenie, do którego doszło w gospodarstwie Seweryna. Okazało się, że krowa rolnika zaczęła się cielić. Tymczasem Seweryn nie wiedział nawet, że zwierzę jest w ciąży.  Nawet nie wiedziałem bo nigdy nie dopuszczam. Gdzieś tam przypadkiem musiało dojść do czegoś - przyznał Seweryn.  Co ciekawe, kiedy Marlena zapytała czy w czymś pomóc, Seweryn szczerze przyznał, że sam nie wie co robić, ponieważ nigdy nie cieliła mu się krowa.  Ja sam nie wiem, nigdy mi krowa się nie cieliła - powiedzial rolnik. Cielaczek urodził się cały i zdrowy, ale internauci zaczęli ostro krytykować Seweryna! Na Facebooku musiała interweniować produkcja programu!  -...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner