Mariusz i Anna z "Rolnik szuka żony 2" Mariusz z "Rolnik szuka żony 2" w serialu "Na sygnale" Anna Michalska i Zbyszek Kraskowski z "Rolnik szuka żony" razem?
Mariusz i Anna z "Rolnik szuka żony 2"
Facebook

Mariusz Smaga wziął udział w 2. edycji "Rolnik szuka żony". Jego serce skradła bowiem piękna rolniczka, Anna Michalska. Mężczyźnie udało się pokonać rywali. Anna Michalska to właśnie jego wybrała na swojego partnera. Niestety, jak wiemy, ich miłość zakończyła się wielkim rozczarowaniem.

Mariusz po tym wielkim zawodzie miłosnym na chwilę zniknął z show-biznesu. Jednak teraz wraca i to w całkiem nowej roli. Mariusz Smaga został bowiem... aktorem! W którym polskim serialu zagrał? Dowiecie się tego z naszej galerii!

1/3
Mariusz i Anna z "Rolnik szuka żony 2"
Facebook

Historia miłości Mariusza i Anny w "Rolnik szuka żony 2"

Ich miłością żyła cała Polska! Anna i Mariusz to pierwsza para w historii programu "Rolnik szuka żony", która zdecydowała się na zaręczyny przed kamerami. Później w ich ślady poszli Łukasz i Agata z 5. edycji show TVP1. Wszystko wskazywało na to, że Anna i Mariusz staną na ślubnym kobiercu. Oboje nie widzieli poza sobą świata. Niestety, po nagraniach do programu czar prysł.

Anna Michalska - jak sama przyznała - poznała całkiem inne oblicze swojego partnera. Podczas finału 2. edycji "Rolnika" stwierdziła, że Mariusz jest "maminsynkiem" i oddała mu pierścionek zaręczynowy. Mężczyzna bardzo to przeżył. Tym bardziej, że był szczerze zakochany w Ani.

Zobacz także: Mama rolnika Mariusza oburzona: "Mój syn nie jest maminsynkiem"!

Przez dłuższy czas Mariusz nie udzielał się w show-biznesie. Teraz jednak wrócił i to w całkiem nowej odsłonie. Mariusz Smaga zagrał bowiem epizod w znanym polskim serialu. Jakim? Zobaczcie poniżej!

2/3
Mariusz z "Rolnik szuka żony 2" w serialu "Na sygnale"
Mat. prasowe

Mariusz z "Rolnik szuka żony 2" w serialu "Na sygnale"

Mariusz Smaga zagrał epizod w serialu "Na sygnale". Uczestnik "Rolnika" pojawił się w 244. odcinku 7. sezonu. Mariusz wcielił się tam w postać ojca, którego nastoletnie dziecko trafiło do szpitala w wyniku głupiej internetowej zabawy. Oglądaliście ten odcinek?

Zobacz także: Wybierz swojego ulubionego uczestnika ze wszystkich edycji "Rolnik szuka żony"! To nie będzie łatwe

Jesteście ciekawi, co obecnie robi Ania Michalska? Zobaczcie poniżej! 

3/3
Anna Michalska i Zbyszek Kraskowski z "Rolnik szuka żony" razem?
Facebook

Anna Michalska nadal zajmuje się rolnictwem. Jej pasją jest również wędkarstwo. Co ciekawe, czasem umawia się na ryby ze Zbyszkiem Kraskowskim z 4. edycji "Rolnika". W mediach pojawiła się nawet plotka, według której tych dwoje łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Zbyszek w rozmowie z Party.pl rozwiał jednak wszelkie wątpliwości i zaprzeczył tym doniesieniom. Żałujecie?

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony Na sygnale