M jak miłość Iza i Marcin będą walczyć o Maję
vod.tvp.pl
1/4
M jak miłość Iza i Marcin będą walczyć o Maję
Mat. promocyjne

 

Kolejne dramatyczne wydarzenia w "M jak miłość". Artur nie daje za wygraną i nadal nie może zapomnieć o Izie i Mai. O wszystkie swoje nieszczęścia obwinia Marcina i nawet będąc w szpitalu psychiatrycznym będzie starał się go zabić! W 1415. odcinku, który zobaczymy 28 stycznia, Artur wynajmie bandytów, aby uszkodzili samochód Chodakowskiego, w ten sposób będzie chciał spowodować wypadek.

Zobaczcie, czy uda mu się zrealizować plan i Marcin zginie...

Zobacz: Łukasz wróci do "M jak miłość" i okradnie rodzinę? Syn Marty okaże się oszustem!?

2/4
vod.tvp.pl

 

Iza i Marcin sądzili, że po aresztowaniu Artura i po przyznaniu przez sąd rozwodu, ta sprawa będzie zamknięta. Nic bardziej mylnego! Skalski jest nadal chorobliwie zakochany w Izie i próbuje pozbyć się Chodakowskiego. Najpierw wynajął nożownika, a teraz zapłaci bandytom, aby uszkodzili samochód jego rywala. Po próbie samobójczej udało mu się wyjść z więzienia i trafił do szpitala psychiatrycznego.

Jednak stamtąd nadal próbuje zemścić się na Marcinie... Zobaczcie, co zrobi tym razem!

3/4
vod.tvp.pl

 

Kiedy ktoś będzie czegoś szukał przy samochodzie Chodakowskiego, całą sytuację zauważy Agnieszka i krzyknie do nieznajomego:

Co pan robi? Mam wezwać policję?! .

O dziwnym zdarzeniu powiadomi Marcina. Ten obejrzy swoje auto i nie zauważy nic niepokojącego. Nie podejrzewa, że Artur planuje się go pozbyć.

4/4
vod.tvp.pl

 

Niczego nie świadomy Chodakowski wsiądzie do samochodu. Nie wie, że ta podróż może się skończyć dla niego tragicznie! Już niebawem dowiemy się czy plan Artura się powiódł.

Więcej na temat M jak miłość