Marcin Bosak i Anna Mucha na planie "M jak miłość"
Instagram

Andrzej przyłapie Magdę na spotkaniu z Kamilem. Czy to koniec ich związku? Co wydarzy się w "M jak miłość"?

Marcin Bosak i Anna Mucha na planie "M jak miłość"
Instagram

Czy Magda (Anna Mucha) zostawi Andrzeja (Krystian Wieczorek) i wybierze życie u boku Kamila (Marcin Bosak)? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani "M jak miłość". Wydaje się, że Kamil mocno namiesza w życiu Magdy i Budzyńskiego, których związek najwyraźniej będzie teraz wystawiony na ciężką próbę. Okazuje się bowiem, że Chodakowska będzie musiała zdecydować, z kim chce spędzić swoje życie. Czy stara miłość będzie silniejsza niż uczucie, które łączy ją z Andrzejem? Zobaczcie, co już wkrótce wydarzy się w "M jak miłość"!

Kogo wybierze Magda?

Jak informuje portal superseriale.se.pl w kolejnych odcinkach "M jak miłość" widzowie dowiedzą się, czy Magda zostawi Andrzeja i wybierze życie u boku Kamila. Okazuje się, że przed wyjściem ze szpitala Magdę odwiedzi Kamil i wtedy kobieta powie mu wprost, że chce być z Budzyńskim. 

Gdyby coś, cokolwiek, nie pasowało ci w życiu, to ja jestem gotów być z tobą i pomóc ci w każdej sprawie - powie Kamil, który wciąż ukrywa przed Magdą, że jest śmiertelnie chory. 

Bardzo mnie wzruszyłeś, bo wiem, że z twojej strony to poważna deklaracja! Ale tym bardziej nie mogę jej przyjąć. I tak, jestem szczęśliwa z Andrzejem... Bardzo... Nasz czas już minął, dawno temu - przyzna Magda. 

Magda czule przytuli Kamila, a wtedy do szpitalnego pokoju wejdzie Budzyński! Magda szybko zrobi wszystko, żeby Andrzej zrozumiał, że właśnie odrzuciła względy byłego kochanka. Po wyjściu ze szpitala prawnik głośno przyzna, że Magda jest dla niego wszystkim.

Cieszę się, że wracasz... Bo bez ciebie moje życie nie ma żadnego sensu. Absolutnie żadnego.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Więcej o polskich serialach przeczytacie na naszej grupie na Facebooku!

Magda powie Kamilowi, że chce być z Andrzejem.

M jak miłość - Kamil odwiedza Magdę w szpitalu
MTL Maxfilm

Magda nie odejdzie od Andrzeja.

M jak miłość - Magda i Andrzej całują się
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23