Kłótnia Julki i Katii w M jak miłość
mat. prasowe
Seriale

Łukasz zakocha się w Katii? Będzie nowa para w "M jak miłość"!?

Łukasz zakocha się w Katii? Będzie nowa para w "M jak miłość"!?

Wszystko wskazuje na to, że w „M jak miłość” pojawi się nowa para! Łukasz, kiedy tylko pozna Katię, straci dla niej głowę. Była żona Pawła pozna syna Marty w dosyć dramatycznych okolicznościach. Chłopak prawie potrąci ją samochodem. Na szczęście nic jej się nie stanie, ale piękna Gruzinka zauroczy go na tyle, że postanowi się z nią umówić. W 1432 odcinku serialu, który zobaczymy 26 marca, Wojciechowski zaprosi Katię na randkę. Czy zgodzi się z nim spotkać?

M jak miłość: odcinek 1426
MTL Maxfilm
Seriale
M jak miłość: Przystojny milioner wpadnie Joasi w oko! Szykuje się romans?
M jak miłość: Przystojny milioner wpadnie Joasi w oko! Szykuje się romans?

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" jest już gotowa na nowy związek? Po śmierci Tomka (Andrzej Młynarczyk) Chodakowska długo nie potrafiła poradzić sobie ze stratą męża. Teraz wszystko wskazuje na to, że Joasia wkrótce może wyleczyć złamane serce. Chodakowskiej wpadnie w oko przystojny milioner Leszek (Sławek Uniatowski)! Okazuje się, że już w dzisiejszym odcinku "M jak miłość" dojdzie do zaskakującego spotkania Joasi, Leszka i... sąsiada Chodakowskiej! Według doniesień portalu superseriale.se.pl Chodakowska zaprosi nowego znajomego na kolację do Michała (Paweł Deląg). Co dokładnie wydarzy się w 1426 odcinku "M jak miłość"? Sprawdźcie sami! Szczegóły w naszej galerii.  Zobacz także:   Marcin oświadczy się Izie tylko dla Szymka!? Nieoczekiwany obrót spraw w "M jak miłość"

Kłótnia Julki i Pawła z M jak miłość
Instagram
Seriale
Ostra kłótnia między Julką a Pawłem w "M jak miłość"! Jak skończy się szarpanina?
Ostra kłótnia między Julką a Pawłem w "M jak miłość"! Jak skończy się szarpanina?

W najnowszym odcinku "M jak miłość" dojdzie do ostrej kłótni miedzy Julką (Joanna Kuberska) a Pawłem (Rafał Mroczek)! Zaledwie kilka dni temu piękna Julia i Zduński wylądowali razem w łóżku. Wtedy wydawało się, że romantyczne chwile na nowo zbliżą ich do siebie i znów będą razem. Niestety, teraz okazuje się, że bohaterka grana przez Joannę Kuberską wcale nie chce być w związku z byłym chłopakiem! Według doniesień portalu superseriale.se.pl, Paweł będzie wściekły na Julkę!  Ostra kłótnia Julki i Pawła z "M jak miłość" W 1429 odcinku "M jak miłość" Jula i Paweł wyruszą na poszukiwania Basi, córki byłej żony Zduńskiego. W ostatniej odsłonie serialu dziewczynka poinformowała Pawła, że razem z kolegą uciekła z Warszawy. W czasie poszukiwań Paweł będzie chciał porozmawiać z Julią o ich wspólnej przeszłości. Niestety, wtedy dowie się, że dziewczyna nie chce z nim być! - Julka, to co wczoraj między nami się wydarzyło... - zacznie mówić Paweł.  - Niczego to nie zmieniło - szybko przerwie mu Julka.  - W takim razie, co to dla ciebie było? Zabawa? Zduński będzie wściekły! Między Julką a jej byłym chłopakiem dojdzie do szarpaniny... Jak się zakończy ich ostra kłótnia? Tego dowiemy się już w najnowszym odcinku "M jak miłość". 1429 odcinek serialu zostanie wyemitowany w najbliższy poniedziałek - 18 marca. Zobaczcie zwiastun! Zobacz także:  Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski już po zaręczynach?! Kłótnia Julki i Pawła w "M jak miłość". Czy to już definitywny koniec ich związku?

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner