Kłótnia Julki i Katii w M jak miłość
mat. prasowe

Wszystko wskazuje na to, że w „M jak miłość” pojawi się nowa para! Łukasz, kiedy tylko pozna Katię, straci dla niej głowę. Była żona Pawła pozna syna Marty w dosyć dramatycznych okolicznościach. Chłopak prawie potrąci ją samochodem. Na szczęście nic jej się nie stanie, ale piękna Gruzinka zauroczy go na tyle, że postanowi się z nią umówić. W 1432 odcinku serialu, który zobaczymy 26 marca, Wojciechowski zaprosi Katię na randkę. Czy zgodzi się z nim spotkać?

1/4
Mat. prasowe

Scenarzyści serialu „M jak miłość” postanowili skrzyżować losy dwójki pozornie niepasujących do siebie boharetów i niedługo na ekranie zobaczymy Łukasza i Katię razem! Co prawda para pozna się w trudnych okolicznościach, ale dalej ich relacja nie będzie już tak dramatyczna. W 1428 odcinku serialu Łukasz prawie potrąci Gruzinkę na pasach. Co prawda nic jej się nie stanie, ale od tej pory często zaczną na siebie wpadać!

2/4
Mat. prasowe

Ponownie spotkają się na Deszczowej, w domu Kingi i Pawła. Łukasz zdecyduje się zaprosić dziewczynę na randkę nad Wisłę. Widząc zaangażowanie brata, w rozkochaniu Katii pomoże mu młodsza siostra, Ania. Powie Gruzince jak wspaniały jest jej brat i dziewczyna zgodzi się z nim umówić!

 

3/4
Instagram

Nieświadoma podstępu Ani i Łukasza, Katia zakocha się w nowo poznanym chłopaku. Nie będzie miała pojęcia o jego przeszłości. Po niespełnionej miłości do Pawła wpadnie wprost w ramiona Wojciechowskiego. Niestety to może się dla niej bardzo źle skończyć!

4/4
Mat. prasowe

Katia ciągle wpada w kłopoty i teraz kiedy wydawałoby się, że wyszła na prostą zacznie spotykać się z dilerem narkotyków. Czy ten związek ma szansę przetrwać?

Więcej na temat M jak miłość