Julia Wyszyńska
Easy News

Aktorka odgrywała seks oralny z figurą papieża, straci pracę w “Na dobre i na złe”! Decyzję podjął Jacek Kurski

Julia Wyszyńska
Easy News

Julia Wyszyńska nie będzie już grała w serialu „Na dobre i na złe” w TVP2 - podaje portal wPolityce.pl. Tak zdecydował prezes TVP Jacek Kurski, aktorka występuje bowiem w kontrowersyjnym przedstawieniu „Klątwa” w Teatrze Powszechnym w Warszawie i odgrywa tam m.in. seks oralny z figurą papieża Jana Pawła II. 

Ta pani sama podjęła decyzję o zerwaniu współpracy z TVP dokonując aktu zbezczeszczenie postaci świętego Jana Pawła II. Takich rzeczy nie można akceptować - cytuje Kurskiego prawicowy portal. 

Julia Wyszyńska wyrzucona z serialu "Na dobre i na złe"

Ten sam portal podaje, że w innej ze scen, postać grana przez Wyszyńską zbiera pieniądze na zabójstwo Kaczyńskiego. Cytuje też samą Wyszyńską, która mówiła o roli:

Oliwer [Frljić, reżyser], znając moje poglądy, zaproponował mi scenę, w której miałam zbierać pieniądze na zabójstwo Kaczyńskiego i miałam w tej scenie zapytać was, czy chcielibyście przeznaczyć pieniądze na ten cel i sprawdzić, czy nadal będziemy w ramach działania artystycznego, w tym przypadku spektaklu teatralnego. Co się okazuje, naprawdę można znaleźć człowieka, który może to zrobić za 50 tysięcy euro, czyli tanio - cytuje Wyszyńską wPolityce.pl.

Zobacz też: Gwiazdor "Na dobre i na złe" zostanie tatą! Dziecko aktora już wkrótce pojawi się na świecie

 

Jak pisze portal branżowy Wirtualnemedia.pl, Jacek Kurski przekazał już producentowi Na dobre i na złe, że Julia Wyszyńska ma nie grać w kolejnych odcinkach serialu.  Z najnowszych informacji wynika jednak, że aktorka sama odeszła z serialu!

 

Zobacz: Prezes Kurski zwolnił z "Na dobre i na złe" aktorkę, która... sama wcześniej odeszła z serialu?

 

Julia Wyszyńska sama odeszła z serialu. 

 

Julia Wyszyńska ze spektaklu Klątwa

Więcej na temat Na dobre i na złe
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43