Już dziś, w sobotę 5 marca na antenę Polsatu wraca komediowy serial „Kowalscy kontra Kowalscy”! Na co możemy liczyć w premierowych odcinkach? Nieoczekiwana zmiana... statusu majątkowego, awantury, wzruszenia, intrygi, kłamstwa i oczywiście mnóstwo śmiechu!

Reklama

- Jeśli pierwszy sezon „Kowalscy kontra Kowalscy” skradł wasze serca, to zapewniam, że drugi przyprawi was o jego palpitację – twierdzi Jakub Zdrójkowski, czyli serialowy Nikodem.

Nowy sezon "Kowalscy kontra Kowalscy"

Ci, którzy polubili pierwszy sezon serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" czekali na ten dzień cały rok. Co czeka nas czeka w nowej serii hitu Polsatu? Jak zdradza Marieta Żukowska, wcielająca się w postać Anny Kowalskiej, wszystko zostanie wywrócone do góry nogami.

– Zmienimy miejsce zamieszkania. Z bogatych staniemy się nagle wszyscy biednymi – mówi Katarzyna Kwiatkowska, czyli serialowa Jadwiga.

– Jedna torebka na trzy herbatki. Jak za starych, niedobrych czasów – wtóruje jej Henryk, czyli Wojtek Mecwaldowski. – Mimo wielu trudności fajerwerków będzie o wiele więcej niż w pierwszym sezonie. Proszę mi wierzyć – dodaje.

Zobacz także: "Gliniarze": 12. sezon wraca na antenę Polsatu. Co czeka nas w nowych odcinkach serialu?

Najwięcej w drugim sezonie namiesza jednak Piotr! Jak zdradza Piotr Adamczyk, jego postać znajdzie się „pod wozem”.

Zobacz także
Aleksandra Mecwaldowska / Polsat)

- To chyba kara za grzechy z poprzedniego sezonu – Piotr przegrał cały majątek w karty. A takich spraw się nie wybacza. A nie wybacza tutaj głównie Anna, grana przez Marietę Żukowską – mówi.

Sama Anna, jak na arystokratkę przystało, z godnością będzie pokonywała wszelkie problemy. A wsparciem będą dla niej... biedni Kowalscy. Mimo braku więzów krwi to oni będą dla niej jak rodzina.

Aleksandra Mecwaldowska / Polsat)

Drugi sezon serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” zobaczymy już w sobotę 5 marca o godz. 20:05 i 20:35 w Polsacie.

Reklama

Zobacz także: "Osaczony": Rusza nowy serial Polsatu! Kiedy premiera hitu z Iloną Ostrowską i Leszkiem Lichotą?

Reklama
Reklama
Reklama